Huawei AX3 biely

Akciové ceny na vybrané produkty Huawei: do 3. 10.

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi router Huawei AX3 v bielom prevedení sa postará o spoľahlivé bezdrôtové pripojenie na 2 pásmach s rýchlosťou 2402 a 574 Mbps spoločne s Wi-Fi 6. Podporuje štandardy prenosu Wi-Fi 802.11 ax, ac, a, b, g, n. Pre pripojenie má k dispozícii 3x RJ-45 pre LAN a jeden RJ-45 pre WAN. Vo výbave má technológiu MU-MIMO, OFDMA, 2-jadrový procesor, 4 fixné antény 6 dBi, podporu IPv6, rodičovskú kontrolu.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 43 %

Zvážte aj tento produkt

Huawei AX3 Pro biely Huawei AX3 Pro biely

Akciové ceny na vybrané produkty Huawei: do 3. 10.

5 (4)

Wi-Fi router Huawei AX3 Pro v bielom prevedení sa postará o spoľahlivé bezdrôtové pripojenie na 2 pásmach s rýchlosťou 2402 a 574 Mbps spoločne s Wi-Fi 6. Podporuje štandardy prenosu Wi-Fi 802.11 ax, ac, a, b, g, n. Obsahuje zabudované NFC a 4-jadrový procesor. Pre pripojenie má k dispozícii 3x RJ-45 pre LAN a jeden RJ-45 pre WAN. Vo výbave má technológiu MU-MIMO, OFDMA, 4 fixné antény 6 dBi, podporu IPv6, rodičovskú kontrolu.

Základné parametre

  • Wi-Fi štandardy: 802.11ax
  • Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN: 3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prichádza éra Wi-Fi 6

Wi-Fi 5 je v dnešnej dobe na väčšine zariadení už štandard, zatiaľ čo Wi-Fi 6 (802.11ax) je novinkou, ktorá sa vďaka vylepšenej úrovni v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejšie záležitosťou. Aby sa vyrovnala s rastúcim dopytom po rýchlejšej a efektívnejšej Wi-Fi, priniesla Wi-Fi 6 oproti svojmu staršiemu modelu niekoľko vylepšení, ktoré zlepšia kvalitu prenosu dát.

Zrýchlite svoje telefóny s podporou HUAWEI Wi-Fi 6 Plus

Telefóny HUAWEI s podporou HUAWEI AX3 a Wi-Fi 6 tvoria perfektný pár práve vďaka tomu, že sú oba vybavené vstavanou čipovou sadou Wi-Fi spoločnosti HUAWEI podporujúcu frekvenčnú šírku pásma 160 MHz. To je základom pre optimálnu rýchlosť a efektivitu.

S HUAWEI WiFi 6 Plus dosiahne Wi-Fi signál vyššej priepustnosti

Telefóny podporované HUAWEI Wi-Fi 6 sú schopné posielať silnejšie 6 dB signály späť do HUAWEI AX3 v stabilnej úzkej šírke pásma 2 MHz pomocou technológie Dynamic Narrow Bandwidth. Bezdrôtové signály môžu ľahko preniknúť cez pevné objekty, ako sú steny či podlahy. To znamená, že telefón bude mať dobrý príjem signálu Wi-Fi, a to aj pri pripojení zhora alebo ďalej od routera.

Rýchlosť, o akej sa vám nesnívalo

Budete ohromený bleskovou rýchlosťou HUAWEI AX3. Vďaka frekvenčnej šírke 1 024-QAM a 160 MHz môže jeho teoretická rýchlosť dosiahnuť až 3 000 Mb/s (574 Mb/s v pásme 2,4 GHz a 2 402 Mb/s v pásme 5 GHz). Pri takejto rýchlosti bude pomalé pripojenie minulosťou. Vychutnaj si plynulé streamovanie a hranie hier ako nikdy predtým.

Viac možných pripojení

Na rozdiel od štandardných routerov môžete k systému HUAWEI AX3 pripojiť veľké množstvo zariadení bez straty efektivity siete. Systém podporuje viacpoužívateľský technológiu OFDM a je schopný odosielať dáta do viacerých zariadení súčasne (max. 4 zariadenia na 2,4 GHz, max. 16 zariadení na 5 GHz). Router je schopný pripojiť až 128 zariadení celkovo.

Väčšia šírka pásma s 160 MHz

Vzhľadom k tomu, že AX3 podporuje 160 MHz, pri pripájaní HUAWEI AX3 k zariadeniam podporujúcim 160 MHz, ako sú špičkové chytré telefóny, tablety a notebooky podporované HUAWEI Wi-Fi 5, sa rýchlosť internetu zvýši o 60% a viac. Vďaka tomu sa tak na mobilných zariadeniach pripojíte bez prieťahov.

Jednoduché pripojenie, revolučný zážitok

Huawei Share umožňuje pripojiť smart telefón k HUAWEI AX3 jednoduchým kliknutím. Návšteva nemusí zadávať heslo na WiFi, pomocou spárovania cez Huawei Share odošle tento router heslo do prikladaného zariadenia a umožní tak hosťom, ktorým dôverujete, jednoduché pripojenie.

Sieťový multi-router umožňuje väčšie pokrytie Wi-Fi

HUAWEI WiFi AX3 podporuje bezdrôtové siete, sieťové káblové siete a hybridné siete bezdrôtových a sieťových káblov. Po pripojení do siete sa viac routerov automaticky zoskupí pod jedným názvom Wi-Fi a optimálna Wi-Fi sa automaticky vyberie na základe umiestnenia zariadenia. HUAWEI WiFi AX3 môže pracovať v sieti so starými routrami Wi-Fi HUAWEI (s tlačidlom H) a rozšíriť tak pokrytie doma.

Chráň svoju sieť pomocou Huawei HomeSec

Vďaka TEE (Trusted Execution Environment) a Harmony Microkernel poskytuje HUAWEI AX3 bezpečnú oblasť vo vnútri svojho hlavného procesora, kde sa k ochrane dát používa softvér aj hardvér. Router je vybavený certifikáciou CC EAL5, čo znamená, že môže bezpečne pracovať aj v komerčnom prostredí a ponúknuť tvojim zariadením veľkú bezpečnostnú záruku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ax
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Huawei
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrovanie: mix WPA/WPA2
Funkcie routra: DMZ (demilitarizovaná zóna), rodičovská kontrola, sieť pre hostí, Filter MAC adries, WPS(W ireless Provisioning Services)

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 225 mm
Výška: 39,7 mm
Dĺžka: 159,2 mm
Hmotnosť: 387 g

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ax
LAN: 3
WiFi-Band: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android, Windows

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 1
Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 574 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 2402 Mbps

Ostatné

Kód produktu: 53037717

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore