Huawei CM510 Mini reproduktor, zelený

Cena:
24,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Kompaktný prenosný reproduktor Huawei CM510 Mini zaujme svojim minimalistickým prevedením a zároveň kvalitným zvukom. Reproduktor ponúkne kvalitný a hlasný zvuk s hlbokými basmi a čistými výškami. Zaujímavou funkciou je možnosť stereo párovania. Výkon reproduktora je 3 W a priemer 40 mm. Na spodnej strane sa nachádza pasívny reproduktor, ktorý sa postará o produkcii hlbšieho zvuku. Integrovaná batéria má kapacitu 660 mAh. Reproduktor tiež vyniká zvýšenou odolnosťou podľa certifikácie IPX4. Huawei CM510 Mini využíva na spárovanie Bluetooth 4.2. Farba zelená.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Kompaktný, štýlový a odolný

Huawei CM510 Mini je vynikajúcim bezdrôtovým reproduktorom, ktorý nájde svoje využitie takmer kdekoľvek. Vďaka kompaktným rozmerom 50x56,3 mm a váhou len 112 g je ideálnym adeptom aj na cesty. Výhodou reproduktora je zvýšená odolnosť voči vode podľa certifikácie IPX4. Nezľakne sa tak ľahkého dažďa alebo postriekania vodou. Reproduktor si môžete vziať aj do sprchy. Pre prenos zvuku využíva Bluetooth verzie 4.2.

Perfektný zvuk

O produkciu kvalitného zvuku sa postará menič s priemerom 40 mm s výkonom 3 W. Na spodnej časti reproduktora sa nachádza navyše pasívny reproduktor, ktorý zaistí produkciu hlbších tónov. Celkovo reproduktor ponúkne hlasný a čistý zvuk, ktorý sa vám zapáči. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Nabíjanie prebieha prostredníctvom microUSB kábla. Reproduktor disponuje vlastnou batériou s kapacitou 660 mAh. Huawei CM510 Mini je navyše možné spárovať s ďalším reproduktorom do stereo módu, takže získate ešte kvalitnejší a hlasnejší zvuk.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Huawei

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 50 mm
Výška: 55 mm
Hmotnosť: 170 g
Hĺbka: 50 mm

Ostatné

Kód produktu: 55031156

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore