Huawei Color Band A2 čierny

Produkt je samostatne nepredajný

POPIS PRODUKTU

Fitness náramok Huawei ColorBand A2 v elegantnej čiernej farbe bude vašim skvelým pomocníkom pri každom cvičení. Dokážete s ním sledovať tepovú frekvenciu a ďalšie dôležité informácie počas celého tréningu. Na dotykovej obrazovke zvládnete ovládať rôzne funkcie a upozornenia. Pomocou aplikácie dokážete sledovať svoj tep v reálnom čase a rôzne štatistiky na obrazovke vášho smartfónu. Rovnako vás fitness náramok upozorní aj na prichádzajúce hovory, správy či rôzne upozornenia. Pri dlhom sedení vás fitness náramok automaticky upozorní na dlhú neaktivitu. Dokáže zaznamenávat spánkové cykly a sledovať tak kvalitu vášho spánku. Batéria fitness náramku vydrží na jedno nabitie až 9 dní aktívneho používania.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Praktická obrazovka

Fitness náramok na PMOLED displeji s uhlopriečkou 0.96 palca premieta všetky potrebné informácie o prebiehajúcom cvičení. Okrem statistikách o cvičení v reálnom čase, dokáže zobrazovať aj prichádzajúce správy, hovory či rôzne upozorneniach z vášho smartfónu. Displej ďalej ponúka až 3-bodové multi-touch, aby ste mali všetky potrebné funkcie na dosah ruky.

Inteligentné funkcie

Náramok ponúka mnoho dodatočných užitočných funkcii. Fitness náramok je vodeodolný môžete ho nostiť celý deň na ruke a nemusíte ho dávať dole pri umývaní rúk či sprchovaní, odolá kvapkám vody aj prachu. Kedže môžete mať svoj fitness náramok celý čas na ruke, poskytuje funkciu nájdenia vášho strateného telefónu. Inteligetný budík vás zase ráno zobudí jemným vibrovaním bez stresu. Pri dlhšej neaktivite vás náramok automaticky upozorní na neaktivitu a motivuje vás k cvičeniu. 

Všestranné monitorovanie

Kontinuálne sledovanie srdečnej frekvencie vám pomôže znížiť úrazy spôsobené nadmerným cvičením spojeným s rýchlou srdečnou frekvenciou. Dáta dokáže náramok zobrazovať v reálnom čase a tak vám pomôže pri optimálnom tréningu. Vďaka integrovanému monitorovaniu spánku si zlepšíte jeho kvalitu a budete vstávať plne oddýchnutý. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Huawei

Ostatné

Kód produktu: GIFT

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore