Huawei FreeBuds 3 červené

Zobraziť

  • Výpredaj −34 %

Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón: Áno, Výdrž batérie: 4 h, Výdrž batérie s puzdrom: 20 h, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Dosah: 10 m, Odnímateľný kábel: Nie, Aktívne tlmenie hluku: Áno, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info


Cena 79,00 €

Zľava 34 % z predchádzajúcej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Huawei FreeBuds 3 v modernom červenom prevedení využívajú rozhranie Bluetooth vo verzii 5.1 a čipset Kirin A1. Disponujú aktívnym potláčaním okolitého hluku pri počúvaní hudby alebo telefonovaní. Sú vybavené batériou s výdržou na jedno nabitie 4 hodiny. Pri použití dobíjacieho puzdra sa výdrž predĺži až na 20 hodín. V balení sa nachádza nabíjací kábel s konektorom USB-C.

Puzdro zásobník energie

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Huawei FreeBuds 3 disponujú batériou s kapacitou 30 mAh, ktorá vám poskytne dostatok energie až na 4 hodiny používania. K slúchadlám je dodávané praktické puzdro v okrúhlom prevedení, ktoré nielenže poskytne ochranu slúchadlám, ale vďaka integrovanej batérií s kapacitou 410 mAh vám zaručí až 20 hodín prehrávania hudby. Puzdro je vybavené konektorom USB-C

Kvalitná reprodukcia zvuku bez jediného kábla

Keďže Huawei FreeBuds 3 na svoju prevádzku nepotrebujú žiadny kábel, môžete si vychutnať maximálny komfort počas počúvania svojej obľúbenej hudby. Vynikajú ergonómiou, zásluhou čoho dobre držia v ušiach. Kvalitné meniče vám umožnia vychutnať si jedinečný zvuk s perfektnými výškami a plnými basmi. Sú poháňané spoľahlivým procesorom Kirin A1 a spárovanie prebieha pomocou Bluetooth verzii 5.1.

Aktívne potlačenie okolitého hluku a vylepšenia zvuku počas hovoru

Huawei FreeBuds 3 disponujú aktívnym potlačením okolitého hluku (ANC). Na tom sa tiež podieľa výkonný zvukový procesor Kirin A1. Spoločne zaznamenávajú šum okolia a v reálnom čase ho upravujú tak, aby sa vášmu uchu dostalo iba žiadaného zvuku z vašich obľúbených skladieb alebo hovorov. V prípade telefonovania Huawei FreeBuds 3 tiež eliminujú okolité hluky a vylepší váš hlas natoľko, že budete vždy perfektne počuť. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je dômyselný dizajn trubičiek, ktoré spoľahlivo redukujú hluk vetra aj pri chôdzi alebo jazde až do 20 km/h v závislosti od podmienok.

Podpora bezdrôtového nabíjania

Puzdro, ktoré dostanete s týmito slúchadlami, možno nabíjať klasicky pomocou sieťovej nabíjačky a USB-C portu. Puzdro však podporuje aj bezdrôtové nabíjanie. Kábel tak nebudete potrebovať ani k prevádzke slúchadiel, dokonca ani k ich nabíjaniu. Puzdro stačí položiť na bezdrôtovú nabíjačku a nabíjanie sa spustí automaticky. Užite si počúvanie svojej obľúbenej hudby bez potreby jediného kábla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 4 hod.

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Huawei FreeBuds 3 červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milan

27. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Bol to dar a žiadne negatívne odozvy nemám...