Huawei Freebuds 4i biele


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 10 h, Výdrž batérie s puzdrom: 22 h, Ovládanie prehrávania, Dosah: 10 m, Aktívne tlmenie hluku, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info


Cena 69,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

25×

86.7% Kvalita
Výborná

88.3% Hodnota za peniaze
Výborná

25 + nakupů

Zobraziť 25 recenzií

Popis produktu

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Huawei Freebuds vás ohúria skutočne bezdrôtovou slobodou, a zabudovaným mikrofónom. Kompaktné vyhotovenie spolu s úžasnou kvalitou zvuku sa postarajú o dokonalý zážitok z hudby. Výdrž batérie slúchadiel postačuje na 10 hodín a spolu s puzdrom až 22 hodín. Samozrejmosťou sú skvelé funkcie ako potláčanie šumu alebo duálny mikrofón pre skvelú kvalitu hovoru v každých podmienkach. Nechýba ani multifunkčné tlačidlo slúchadiel pre ovládanie hudby a hovorov alebo automatické párovanie. Dosah prenosu zariadenia je 10 metrov. V konektorovej výbave nájdete USB-C.

Úžasná kvalita a funkcia potláčania šumu

Slúchadlá Huawei Freebuds 4i disponujú skvelou kvalitou zvuku. 10 mm dynamický budič cievky a citlivá polymérová kompozitná membrána vám prinesú bohaté krásne harmónie, čisté vokály, výrazné basy a naozaj kryštálovo čistý zvuk. Okrem toho disponujú funkciou potláčania šumu ktorá aktívne deteguje a znižuje okolitý hluk. Vy si tak môžete užiť obľúbenú hudbu bez ohľadu na to, kam máte namierené.

Duálny mikrofón

Systém s dvoma mikrofónmi je vybavený dizajnom so štrbinovým kanálom, ktorý účinne znižuje hluk vonkajšieho vetra. Exkluzívna technológia vstavaného mikrofónu v kombinácii s technológiou redukcie šumu dokáže zachytiť váš hlas presnejšie aj v preplnenom prostredí. Pri každom hovore tak budete vy a váš priateľ počuť všetko čisto a zreteľne.

Výdrž batérie

Huawei Freebuds 4i má pozoruhodnú výdrž. Na plné nabitie dokáže prehrávať hudbu nepretržite až 10 hodín. Slúchadla spolu s nabíjacím puzdrom vydržia až 22 hodín používania. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho nabíjania pomocou konektora USB-C. Vy si tak môžete užiť až 4 hodiny počúvania hudby iba za 10 minút nabíjania.


Ovládanie dotykom

Obe slúchadlá majú zabudované kapacitné senzory pre intuitívne dotykové ovládanie, ktoré sú podporené pokročilým algoritmom pre presnejšiu odozvu. Prehrávajte hudbu, telefonujte a znižujte hluk, to všetko pomocou niekoľkých jednoduchých gest.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 10 hod.

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

25 recenzií Huawei Freebuds 4i biele

86.7% Kvalita
Výborná

88.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Mário

7. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nízka

Hodnota za peniaze Dobrá


  • kompaktné
  • menšia vydrž

Richard

1. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMiroslav

30. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dobrý zvuk. Výdrž baterie

Dobre hrajú,dobre sedia v ušiach. Výdrž batérie.


Katarina

25. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá