Huawei Freebuds 4i biele

Akciové ceny na vybrané produkty Huawei: do 3. 10.

Cena:
65,90 €

Pôvodná cena 79,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,32 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Huawei Freebuds vás ohúria skutočne bezdrôtovou slobodou, a zabudovaným mikrofónom. Kompaktné vyhotovenie spolu s úžasnou kvalitou zvuku sa postarajú o dokonalý zážitok z hudby. Výdrž batérie slúchadiel postačuje na 10 hodín a spolu s puzdrom až 22 hodín. Samozrejmosťou sú skvelé funkcie ako potláčanie šumu alebo duálny mikrofón pre skvelú kvalitu hovoru v každých podmienkach. Nechýba ani multifunkčné tlačidlo slúchadiel pre ovládanie hudby a hovorov alebo automatické párovanie. Dosah prenosu zariadenia je 10 metrov. V konektorovej výbave nájdete USB-C.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %
Popis produktu

Úžasná kvalita a funkcia potláčania šumu

Slúchadlá Huawei Freebuds 4i disponujú skvelou kvalitou zvuku. 10 mm dynamický budič cievky a citlivá polymérová kompozitná membrána vám prinesú bohaté krásne harmónie, čisté vokály, výrazné basy a naozaj kryštálovo čistý zvuk. Okrem toho disponujú funkciou potláčania šumu ktorá aktívne deteguje a znižuje okolitý hluk. Vy si tak môžete užiť obľúbenú hudbu bez ohľadu na to, kam máte namierené.

Duálny mikrofón

Systém s dvoma mikrofónmi je vybavený dizajnom so štrbinovým kanálom, ktorý účinne znižuje hluk vonkajšieho vetra. Exkluzívna technológia vstavaného mikrofónu v kombinácii s technológiou redukcie šumu dokáže zachytiť váš hlas presnejšie aj v preplnenom prostredí. Pri každom hovore tak budete vy a váš priateľ počuť všetko čisto a zreteľne.

Výdrž batérie

Huawei Freebuds 4i má pozoruhodnú výdrž. Na plné nabitie dokáže prehrávať hudbu nepretržite až 10 hodín. Slúchadla spolu s nabíjacím puzdrom vydržia až 22 hodín používania. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho nabíjania pomocou konektora USB-C. Vy si tak môžete užiť až 4 hodiny počúvania hudby iba za 10 minút nabíjania.


Ovládanie dotykom

Obe slúchadlá majú zabudované kapacitné senzory pre intuitívne dotykové ovládanie, ktoré sú podporené pokročilým algoritmom pre presnejšiu odozvu. Prehrávajte hudbu, telefonujte a znižujte hluk, to všetko pomocou niekoľkých jednoduchých gest.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
iNFC: Nie
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Huawei
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 42 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 22 hod.

Ostatné

Kód produktu: 55034190

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore