Huawei P9 Dual SIM šedý

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • 4 % späť na Nay Extra kartu
  • Zľava 60 %

Uhlopriečka: 5.2 ", Operačná pamäť RAM: 3 GB, Kapacita: 32 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mobilný telefón HUAWEI P9 je vybavený 5.2 palcovou obrazovkou s rozlíšením 1080 x 1920 pixelov. Príjemné prostredie a pohodlné ovládanie zabezpečuje operačný systém Android 6 s množstvom aplikácii a hier, ktoré nájdete v Android obchode. O výkon sa stará procesor Kirin 955 ARM. Operačná pamäť RAM má veľkosť 3 GB a pamäť ROM tvorí 32 GB. Okrem toho smartfón disponuje Bluetooth pripojením. Za skvelú cenu získate všetko potrebné v jednom zariadení.

5.2 palcový IPS displej

Mobilný telefón je vybavený dotykovou 5.2 palcovou obrazovkou s rozlíšením 1080 x 1920 pixelov. Na dostatočne veľkom displeji sa tak môžete venovať svojim obľúbeným aplikáciam. S krásnymi farbami v sýtych odtieňoch si užijete sledovanie filmov a videí.

Skvelý výkon

Perfektný výkon procesora Kirin 955 ARM, je zárukou, že si tento smartfón poradí s každou úlohou. Získajte všetky aktualizácie z obchodu Google Play a užívajte si najpopulárnejšie aplikácie. Smartfóm ponúka 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia o micro SD kartu.

Kamera s bleskom

Smartfón sa tiež môže chváliť dvomi integrovanými kamerami. Predná kamera má rozlíšenie 8 Mpx a bude skvelým prostriedkom na uskutočnenie videotelefonátov s blízkymi. Hlavná kamera má rozlíšenie 12 Mpx, aby ste mohli zachytiť všetky dôležité momenty. Aj v prítmí budú fotografie kvalitné so vstavaným LED bleskom na prisvetlenie.

WiFi a Bluetooth

Svoje súbory môžete jednoducho zdieľať prostredníctvom Wifi pripojeniaOkrem toho smartfón disponuje Bluetooth pripojením a vstavanou GPS. Za skvelú cenu získate všetko potrebné v jednom zariadení. Výnimočnou funkciou je Dual SIM, ktorá umožňuje používať dve simkarty súčasne. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5.2 "
Operačná pamäť RAM 3 GB
Kapacita 32 GB
Rozlíšenie displeja Full HD

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Huawei P9 Dual SIM šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené