Huawei Watch Fit zelené

Zobraziť


NFC: Nie, Funkcie: výpočet kalórií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,

Farba


Cena 62,00 €

Zľava 48% z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

1,24 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Štýlové smart hodinky Huawei Watch Fit v zelenej farbe prichádzajú s prehľadným 1.64" AMOLED displejom s rozlíšením 456 x 280 px a ponúkajú množstvo funkcií, ktoré využijete pri vašej celodennej aktivite. Hodinky sú vybavené GPS, senzorom srdcového tepu, akcelerometrom, gyroskopom, geomagnetickým senzorom, senzorom okolitého svetla, kapacitným snímačom a podporuje funkciu Bluetooth 5.0. Športových nadšencov určite poteší možnosť zvolenia si širokej škály športových režimov /96 športových módov/. Vnútorná pamäť hodiniek je 4 GB. Batéria s kapacitou 180 mAh zabezpečí výdrž hodiniek cca na 10 dní. Sú odolné voči vode, certifikácia 5 ATM. Spárovať ich môžete s vašim mobilným zariadením s operačným systémom Android 5.0 a vyšší alebo iOS 9.0 a vyšší.

Obdĺžnikový 1,64“ Amoled displej a sofistikovaný dizajn

Hodinky Huawei Watch Fit prichádzajú s nádherným 1,64-palcovým Amoled displejom s HD rozlíšením 280 x 456 px, ktorý ponúka ultra jasný obraz. Automatické nastavenie jasu poskytuje lepšie sledovanie na slnečnom svetle. Trendový dizajn hodiniek ladený v minimalistickom štýle tvorí matný rám v kombinácii s farebnými a mäkkými remienkami.

Dizajn ciferníka podľa vášho štýlu

Vzhľad ciferníka si môžete nastaviť podľa vášho štýlu, na výber je 6 možností. Zároveň je tu možnosť zvolenia si funkcií, ktoré chcete mať na ciferníku a ich nastavenia na vhodnú pozíciu. Či už je to výdrž batérie, počasie alebo srdcová frekvencia. Záleží len na vašej preferencii. Okrem oficiálnych tém ciferníkom si môžete v obchode Watch Face Store vybrať aj ďalšie témy, ktoré váš zaujmú alebo ho jeho vzhľad oživiť obľúbenou fotografiou z vášho smartfónu.

Ľahké spracovanie a výkonná batéria

Vďaka ultraľahkého spracovaniu /len 21 gramov bez remienku/ sa hodinky pohodlne nosia počas celého dňa. Výdrž hodiniek je 10 dní. Ak ich zabudnete nabiť, určite oceníte možnosť 5-minútového rýchleho nabíjania, ktoré udrží hodinky funkčné celý deň.

Vyberte si z 96 režimov tréningu

Hodinky poskytujú presný monitoring tréningu v reálnom čase pre 11 profesionálnych športových režimov vrátane behu, plávania a cyklistiky. K dispozícii je ďalších 85 vlastných režimov tréningu, ktoré vám umožnia uvoľniť svoj potenciál, či už sa venujete joge alebo vysoko intenzívnemu intervalovému tréningu. Monitorujú tiež vašu srdcovú frekvenciu v reálnom čase, spálené kalórie a dĺžku tréningu. Poskytujú tiež 12 druhov animovaných rýchlych tréningov, ako napríklad Cvičenie pri práci alebo Stretch celého tela a obsahujú 44 štandardných pohybových ukážok.

Inovatívne snímače a GPS

Vďaka zabudovanému snímaču GPS, 5 ATM, algoritmu srdcového tepu AI a inovatívnym snímačom sú hodinky ideálne pre všetky typy cvičenia. Pomôžu vám lepšie trénovať tým, že poskytujú metriky v reálnom čase, hodnotenia efektov vedeckého tréningu a odborné vedenie. Podrobnejšie metriky, profesionálne analýzy a vedecké pokyny si môžete pozrieť v aplikácii HUAWEI Health.

Monitoring srdcového rytmu 24/7 a okysličenia krvi

Váš srdcový rytmus majú hodinky pod kontrolou počas celého dňa, aj keď spíte. Pomocou technológie srcového tepu TrueSeen 4.0 dokážu presne sledovať váš srdcový rytmus v reálnom čase. Taktiež upozornia na hodnoty, ktoré by prekročili normálny rozsah. Jednoduchým dotykom na hodinkách môžete za pár sekúnd skontrolovať aj okysličenie vašej krvi /SP02/.

Monitoring spánku a menšturačný kalendár

Kvalita spánku je veľmi dôležitá pre celkový zdravotný stav človeka. Váš spánok hodinky dokážu hodinky sledovať, analyzovať jeho fázy a na základe toho poskytnúť viac ako 200 vedeckých rád na zlepšenie jeho kvality. Pomocou meštruačného kalendáru môžete mať prehľad o svojom cykle a lepšie odhadnúť dni ovulácie.

Zabudnite na stres

Huawei TruRelax technológia a algoritmus sledovania stresu po celý deň dokážu efektívne sledovať úroveň vášho stresu a zistiť, či sa cítite napätý. Odporúči vám dychové cvičenia, ktoré sú zamerané na uvoľnenie stresu.

Zostaňte v kontakte s blízkymi

Hodinky poskytujú notifikácie pre SMS správy, prichádzajúce hovory, udalosti v kalendári a ďalšie aplikácie pre sociálne médiá. Vďaka tomu budete mať prehľad o informáciach a dianí okolo vás. Využívať môžete aj prehrávač hudby, možnosť fotografovať pomocou diaľkovej spúšte. K dispozícii sú užitočné funkcie, ako napríklad Počasie, Budík, Časovač, Stopky a Svietidlo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

4,5 / 5

4 recenzie Huawei Watch Fit zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jana

13.5.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Mohla by dlhšie vydržať batéria, ale tak ja mám aktivované všetko čo hodinky ponúkajú a tak batéria vydrží 3-4dni. Tak v mojom prípade to je asi na množstvo zapnutých funkcií ok ????

Super vec ak chce človek schudnúť ????


Peter

21.1.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Stanislava

10.11.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Oto

29.10.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon

Ideálne ako prvé smart hodinky