Huawei Watch GT 2 42 mm biele


NFC: Nie, Funkcie: barometer, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,

Farba


Cena 129,00 €

Zľava 35 % z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm v bielom prevedení disponujú dotykovým AMOLED displejom s priemerom 1,2" a vynikajúcim rozlíšením 390 x 390 pixelov. Výkon zaisťuje procesor Kirin A1. Vybavené sú pokročilým senzorom tepovej frekvencie Huawei TruSeen 3.5 s neustálym meraním v reálnom čase. Umožnia sledovanie najrôznejších aktivít, ako je napríklad plávanie, horské túry, bežné denné aktivity tréning na trenažéroch a ďalšie. Medzi ďalšími funkciami je možnosť prehrávania hudby a pokročilý monitoring spánku Huawei True Sleep 2.0. Hodinky sú vybavené GPS modulom a podporou Bluetooth verzie 5.1, BLE, BR a EDR. Vhod príde aj vodotesnosť až do 5 ATM. Batéria má dostatok energie až na cca 7 dní bežného používania.

Moderné spracovanie

Smart hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm oslnia na prvý pohľad svojím exkluzívnym a precíznym remeselným spracovaním. Aj cez svoj minimalistický dizajn s bezrámovým ciferníkom si hodinky zachovávajú vysokú odolnosť. Základ tela je vyrobený z nerezovej ocele, vďaka ktorej je pevné, ľahké a hlavne odolné. Huawei Watch GT 2 42 mm sa tak stanú užitočným módnym doplnkom, ktorý sa hodí pre každú príležitosť.

Nádherný displej

Huawei Watch GT 2 42 mm si zakladajú nielen na perfektnom spracovaní a krásnom dizajne, ale kladú dôraz aj na displej. Do výbavy dostali displej s moderným AMOLED panelom, ktorý vyniká krásnym zobrazením so živými farbami a silným podsvietením, ktoré zaistí skvelú čitateľnosť za akýchkoľvek okolností. Rozlíšenie displeja je 390 x 390 pixelov. Výsledný obraz tak bude veľmi jemný a skvele čitateľný. Ďalšou prednosťou displeja je presné dotykové ovládanie s vynikajúcou citlivosťou, takže ovládanie hodiniek bude naozaj jednoduché a pohodlné. 

Športujte, trénujte

Krásne spracované telo smart hodiniek Huawei Watch GT 2 42 mm ukrýva tiež veľa zaujímavých funkcií. Hodinky ukrývajú tiež režim, ktorý vám pomôže udržiavať vašej kondícii pomocou prednastavených kurzov. Dáta zo všetkých aktivít následne analyzujú a poskytnú vám kompletné informácie o cvičení, ďalej napríklad zobrazí potrebnú dobu zotavenia a intenzitu tréningu

Monitoring srdce v reálnom čase

Ďalším prvkom výbavy smart hodiniek Huawei Watch GT 2 42 mm je pokročilý senzor tepovej frekvencie TruSeen 3.5. Tento senzor umožní presné meraní počas celého dňa, je úplne jedno, či budete odpočívať, spať, pracovať alebo športovať. Vďaka pokročilým algoritmom a umelej inteligencii budete mať po celý deň prehľad o zaťažení vášho srdca. Výhodou je možnosť snímania srdcového tepu aj počas plaveckého tréningu.

Huawei TruSleep™ 2.0

Medzi ďalšími funkciami je pokročilé sledovanie spánku Huawei TruSleep™ 2.0. Vďaka tejto technológii dokážu hodinky diagnostikovať až 6 bežných porúch spánku. Zároveň vám aj poradia čo urobiť, aby bol váš spánok kvalitnejší. Spolu s monitoringom spánku hodinky sledujú aj tep a dýchanie. Po prebudení vám ukážu vaše skóre za vašu celkovú kvalitu spánku. 

Funkcie pre každý deň

Samozrejmosťou sú aj funkcie, ktoré využijete každý deň. Hodinky vám budú počítať kroky, spálené kalórie alebo napríklad koľkokrát vstanete. Budete si môcť nastavovať ciele, ktoré vás budú motivovať k lepším výkonom a udržiavať vás stále v kondícii. Hodinky ďalej umožní aj príjem notifikácií z vášho telefónu. Na svojom zápästí tak budete mať prehľad o všetkom, čo sa na vašom telefóne odohráva. Budete si môcť čítať emaily aj SMS správy a odpovedať na ne. Medzi ďalšími funkciami, ktoré oceníte každý deň sú budík, časovač, stopky, svietidlo a počasie. Nechýba ani funkcia Nájsť môj telefón. Huawei Watch GT 2 46 mm sú ďalej vybavené vlastným GPS modulom s podporou Glonass, ten vám umožní sledovať aj svoju počas športovania, výletov, či pri prechádzke. Vďaka tomu získate ešte presnejšie informácie o vzdialenosti, ktorú ste prešli.

Vylepšená výdrž batérie

Hodinky disponujú inovatívnym procesorom Kirin A1, ktorý je výkonný, ale zároveň aj energeticky nenáročný. Hodinky tak budú mať dostatok energie, aby s vami vydržali držať krok o mnoho dlhšie. Batéria je schopná pojať dostatok energie až na týždeň prevádzky.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie barometer
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Huawei Watch GT 2 42 mm biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené