Huawei Watch GT Runner čierne


Smart hodinky, Amoled displej, Bluetooth, NFC, Vodeodolnosť, Kapacita: 4 GB, Počet dní výdrže batérie: 14, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, notifikácie, meranie tempa, záznam trasy, Integrovaný hudobný prehrávač, Bezdrôtové nabíjanie, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 199,00 €

Zľava 26 % z predchádzajúcej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

75% Hodnota za peniaze
Dobrá

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Huawei Watch GT Runner s ultra ľahkým dizajnom a výdržou batérie 14 dní.

Odolnosť voči vode podľa 5 ATM

Smart hodinky Huawei Watch GT Runner oslnia na prvý pohľad svojím precíznym spracovaním a minimalistickým dizajnom. Kombinácia polymérového obalu s keramickým povrchom a titániovou zlatinou vám zaručí pevný, odolný a zároveň ľahký dizajn s hmotnosťou len 38,5 g. Samozrejmosťou je vodotesnosť do hĺbky 50 m podľa certifikácie 5 ATM.


1.43" AMOLED displej s podporou posuvných a dotykových gest

Do vienka dostali dotykový 1.43" AMOLED displej s HD rozlíšením 466 x 466 pixelov a jemnosťou 326 ppi. Zakrivené sklo ho chráni pred škrabancami, vodou a prachom. Komfortné ovládanie a rýchly prístup k cieľovým funkciám získate vďaka otočnej korunke, ktorá dokáže priblížiť a oddialiť aplikácie na ciferníku. Na to, aby ste mohli počas vášho tréningu rýchlo a jednoducho sledovať výsledky na displeji postačí zdvihnúť zápästie.

 

Batéria s podporou bezdrôtového nabíjania a výdržou 14 dní

Huawei Watch GT Runner disponujú lítium-polymérovou batériou s kapacitou 451 mAh, ktorá sa pýši výdržou až 14 dní pri bežnom používaní alebo 7 dní pri ostrejšej prevádzke. Čo nepochybne oceníte je podpora bezdrôtového nabíjania, vďaka čomu môžete využiť telefón s reverzným nabíjaním alebo kompatibilnú powerbanku. 


Pomoc pri trénovaní Al Running Coach

S vašim tréningom vám hravo pomôže Al Running Coach a analytika TruSport od Huawei. V aplikácii Zdravie Huawei si môžete kedykoľvek vytvoriť váš vlastný tréningový plán a Al Running Coach ho bude s prihliadaním na vaše výsledky pravidelne aktualizovať.

 

TruSeen™ 5.0+ na sledovanie srdcového tepu

Vo výbave nechýba modul srdcového tepu TruSeen 5.0+, ktorý obsahuje 8 fotodiód v kruhovom usporiadaní a dve sady svetelných zdrojov v kombinácii so zakrivenou sklenenou šošovkou. Vylepšený algoritmus Al vám umožňuje monitorovanie srdcovej frekvencie aj počas namáhavého cvičenia. 


Huawei Running Ability Index

Aby bolo behanie, čo najefektívnejšie je tu funkcia Running Ability Index pre presnejšie zhodnotenie vašich bežeckých schopností a úrovne na základe nameraných dát vrátane histórie srdcového tepu, tempa, vzdialenosti a frekvencie. Vyhnúť sa prípadným zraneniam a dosiahnuť tak lepší výkon môžete vďaka funkcii Weekly Training Load.

 

Navigácia s presným určením polohy

Samozrejmosťou je presné určenie polohy a vzdialenosti prostredníctvom podpory satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. K dispozícii je offline navigácia a funkcia Route Back. Po ukončení tréningu si môžete prezrieť zaznamenú trasu v aplikácii Huawei Health, ktorú môžete v prípade potreby zdieľať s vašimi blízkymi. Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom Android a iOS


Integrovaný mikrofón a reproduktor

V prípade, že sú smart hodinky spárované so smartfónom môžete kedykoľvek prijať alebo odmietnuť hovor priamo z vášho zápästia. Vo výbave je integrovaný mikrofónreproduktor, čo oceníte pri prehrávaní hudby. Nechýba možnosť ovládanie spúšte fotoaparátu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie meranie tempa, záznam trasy, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

4 recenzie Huawei Watch GT Runner čierne

80% Kvalita
Výborná

75% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Igor

2. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • dizajn
 • ciferniky
 • funkcie, výdrž batérie, bezdrôtové nabíjanie
 • nefungujúce ovládanie hudby na telefonovanie
 • čakanie na platby NFC

Skvelé hodinky za výhodnú cenu.


Marián

29. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Reálne fungujú aj v bazéne

Dobrý pomer cena výkon.


Juraj

28. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Priemerná


 • Ľahučký
 • Veľký, dobre čitateľný display
 • Dajú sa odpovedať na správy
 • Dobrá kvalita hovoru cez hodinky
 • Remienok je katastrofa
 • GPS (chvália sa dual systémom, funguje ale ako pri GT2)
 • Huawei appka a k tomu potrebný HW Core vyžierajú baterku

V prvom rade, konečne sa dajú odpovedať na správy! Aj Google chat, FB messenger... smajlíkmi či preddedinovanym textom!!! Display je kvalitný, HRM relatívne presné údaje dáva oproti hrudnému pásu, ale to gps je katastrofa. Amazfit GTR 4 je extrémne presný - 1-2m maximum do šírky. Tento +- 5-10 metrov bez problémov pri behu. <br /> Lyžovanie, čistá katastrofa - pozná len rovný zjazd a opakované trasy majú hrozné odstupy, 10-20m mimo bez problémov. Všeobecne, GPS dáva dosť málo bodov. Zatočenia veľmi ale veľmi zaobluje. Pri behu ovál ako tak sa dá akceptovať, ale beh v parku s rôznymi zatočeniami je na úrovni dva-tri roky starými systémami.


Tomáš

17. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vsetko OK