HyperX Alloy FPS Pro Cherry MX Blue

Cena:
74,90 €

Pôvodná cena 89,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Mechanická herná klávesnica HyperX Alloy Pro FPS v čiernom prevedení ponúka štýlovú perifériu pre bežné používanie, ale hlavne, pre hranie hier. Ak hľadáte hernú klávesnicu bez číselnej časti, táto periféria bude pre vás tým ideálnym spoločníkom. Zostavená je zo solídneho kovového rámu, takže klávesnica na dotyk pôsobí veľmi prémiovo. Červené podsvietenie obsahuje viacero svetelných efektov. Mechanické spínače CHERRY MX Blue ponúkajú rýchlu odozvu stláčania, sú spoľahlivé a pri každom stlačení vydávajú príjemný špecifický zvuk. Opletaný USB kábel je možné odpojiť od klávesnice, čo vám uľahčí prácu pri preprave.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Mechanická herná klávesnica HyperX Alloy Elite RGB v čiernej farbe má kvalitnú oceľovú konštrukciu. Ponúka farebné podsvietenie, ktoré si okrem už prednastavených profilov môžete manuálne nastaviť pomocou programu HyperX NGenuity. Taktiež si v ňom môžete vytvoriť makrá a 3 vlastné profily podsvietenia. Mechanické spínače CHERRY MX Blue ponúkajú rýchlu odozvu stláčania, sú spoľahlivé a pri každom stlačení vydávajú príjemný špecifický zvuk. O pohodlné používanie sa postará odpojiteľná podložka pre zápästie s pohodlným povrchom. Obsahuje multimediálne tlačidlá, koliesko pre nastavenie hlasitosti, tlačidlá pre rýchly prístup k: nastaveniu jasu, efektu podsvietenia a hernému módu. Disponuje funkciami Anti-Ghosting a N-Key Rollover.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB
  • Podsvietenie: Áno
  • Podporovaný OS: Windows 7

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kompaktná konštrukcia

Zväčšite si priestor na vašom pracovnom stolíku s touto kompaktnou hernou klávesnicou HyperX Alloy Pro FPS. Nájdete na nej všetko, čo pravý hráč potrebuje. Kovová konštrukcia zabezpečuje celkovú odolnosť klávesnice a pri používaní máte šancu pocítiť prémiovosť samotného produktu. 

Mechanické CHERRY MX Blue spínače

Dodávajú overenú spoľahlivosť a pôsobia skutočne štýlovo. Taktiež ponúkajú vyšší zdvih kláves. V súčastnosti CHERRY MX spínače disponujú najrýchlejším reakčným časom a každá pravá herná klávesnica by ich mala obsahovať. Na ich stlačenie nepotrebujete vynaložiť veľa sily a špecifický zvuk vás odmení pri každej jednej klávese. 

Zviditeľnite sa

Podsvietenie klávesnice HyperX Alloy Pro FPS má aj praktickú stránku. V noci vám umožňujú vidieť klávesy, a tak už viac nemusíte hádať, ktoré z nich máte stlačiť. Červená farba reprezentuje agresivitu a rýchlosť. Presne o tom je aj táto klávesnica. Bude skvelým riešením pre skrášlenie vášho herného kútika. Nesklame vás ani opletaný USB kábel, ktorý sa dá od klávesnice odpojiť pomocou micro USB. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows 7
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Nie
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hyperx
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 393 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 900 g
Hĺbka: 165 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Klávesnica

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Nie
Programovateľné klávesy: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 7

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: HX-KB4BL1-US/WW

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore