HyperX Alloy Origins - HyperX Red

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Nie, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 109,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Herná klávesnica HyperX Alloy Origins má robustnú hliníkovú konštrukciu a mechanické spínače HyperX Red. Je navrhnutá tak, aby hráčom poskytovala najlepšiu kombináciu štýlu, výkonu a spoľahlivosti. Klávesnica so samostatnou numerickou časťou disponuje nastaviteľnými nožičkami, RGB podsvietením s 5-stupňovou intenzitou jasu aj vstavanou pamäťou pre uloženie troch profilov. Tiež je vybavená herným režimom, funkciou Anti-ghosting a technológiou N-key rollover. Podsvietenie a efekty podsvietenia si upravíte podľa svojich preferencií v programe HyperX NGENUITY. Konektivitu zabezpečuje odpojiteľný 1,8 m kábel s USB konektorom.

Odolné vyhotovenie

Herná klávesnica HyperX Alloy Originshliníkovú konštrukciu. Tá zabezpečí stabilitu a dlhodobú trvácnosť. Vzhľad je doplnený o RGB podsvietenie, ktoré dokáže zobraziť 16,8 miliónov farieb a ponúka 5-stupňovú intenzitu jasu. O pripojenie sa stará odpojiteľný 1,8 metrový kábel s USB konektorom.

Mechanické spínače HyperX Red

Mechanické spínače HyperX Red sú navrhnuté s rovnováhou medzi odozvou a presnosťou. Vyznačujú sa 1,8 mm zdvihom a 45 g aktivačnou silou. Disponujú výdržou 80 miliónov stlačení

Jednoduché nastavenie

Výkonný a intuitívny softvér HyperX NGENUITY vám dáva možnosť prispôsobiť si kompatibilné produkty HyperX podľa seba. V ňom nastavíte funkcie tlačidiel, naprogramujete a uložíte makrá alebo upravíte podsvietenie. Softvér je dodávaný s knižnicou predvolieb. 

Užitočná výbava

Väčšie pohodlie pri písaní zabezpečia nožičky, ktorých sklon si môžete nastaviť do 3°, 7° alebo 11° uhla. K dispozícii je tiež herný režim, funkcia Anti-ghosting a technológia N-key rollover. Tá zaistí, aby všetky stlačené klávesy boli zaznamenané.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Nie
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HyperX Alloy Origins - HyperX Red

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené