HyperX Cloud Flight

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 159,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset HyperX Cloud Flight je určený na každodenné použitie s počítačom alebo hernými konzolami. Má nastaviteľnú polstrovanú hlavovú čelenku a slúchadlá s 50 mm neodymiovými meničmi, ktoré produkujú krištáľovo čistý zvuk. Náhlavná súprava disponuje odpojiteľným mikrofónom s funkciou potlačenia šumu aj červeným LED posvietením. Headset pripojíte bezdrôtovo alebo cez priložený 1,3 m kábel s 3,5 mm jack konektormi. 2,4 GHz bezdrôtový prenos poskytuje stabilné spojenie do približnej vzdialenosti 20 m. Napájanie zabezpečuje vstavaná batéria s výdržou do 30 hodín. Slúchadlá nabijete metrovým USB káblom a sú certifikované pre TeamSpeak a Discord.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 19 %
Popis produktu

Pohodlie

Náhlavná súprava HyperX Cloud Flight disponuje nastaviteľnou polstrovanou čelenkou a koženými náušníkmi, ktoré sa starajú o to, aby vás pri počúvaní nerušil hluk z okolia. Slúchadlá môžete počas prepravy otočiť o 90°. Na nich sa nachádza tlačidlo zapnutia/vypnutia napájania a LED podsvietenia, koliesko ovládania hlasitosti aj tlačidlo na stlmenie mikrofónu.

Kvalitné audio

S týmto headsetom si doprajete kvalitný a krištáľovo čistý zvuk, či už počas hrania hier alebo pri počúvaní hudby. Je vybavený 50 mm neodýmiovými meničmi, ktorých frekvenčná odozva je od 20 Hz do 23 kHz. Pri komunikácii s vašimi spoluhráčmi využijete jednoducho pripojiteľný mikrofón s frekvenčnou odozvou 100 Hz až 7 kHz a citlivosťou -45 dBV. Ten disponuje funkciou potlačenia šumu. Headset je certifikovaný pre TeamSpeak a Discord.

Pripojenie

Headset k počítaču aj ku konzole pripojíte bezdrôtovo alebo 1,3 metrovým káblom s 3,5 mm jack konektormi. 2,4 GHz bezdrôtový prenos poskytuje stabilné pripojenie do vzdialenosti 20 metrov. USB prijímač a headset sú predspárované už z výroby, ale v prípade potreby ich môžete spárovať aj pomocou návodu, ktorý sa nachádza v užívateľskej príručke. Slúchadlá napája vstavaná batéria. Jej výdrž je závislá od spôsobu používania podsvietenia a pohybuje sa v rozmedzí od 13 do 30 hodín. Na nízku úroveň batérie vás upozorní pípnutie.

Obsah balenia:

  • Headset HyperX Cloud Flight
  • Odpojiteľný mikrofón
  • USB prijímač
  • 1,3 m kábel s jack konektormi
  • USB nabíjací kábel

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 45 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hyperx
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 236 mm
Výška: 217 mm
Hmotnosť: 285 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 45 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Áno
Dĺžka kábla: 1,3 m
Dosah: 20 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Batérie

Doba nabíjania: 3 hod.

Ostatné

Kód produktu: HX-HSCF-BK/EM

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore