HyperX Cloud Stinger PS4

Zľava 25 %

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 18-23000 Hz, Citlivosť: 102 dB, Impedancia: 30 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 44,90 €

Zľava 25% z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

0,90 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Headset HyperX Cloud Stinger je oficiálne licencované príslušenstvo pre Sony PlayStation 4. O pohodlie počas dlhodobého hrania sa postarajú naušníky vyplnené HyperX pamäťovou penou, ktorá je potiahnutá kožou aj polstrovaná nastaviteľná čelenka. Pohlcujúci zvuk zabezpečia 50 mm meniče s frekvenčnou odozvou od 18 Hz do 23 kHz, impedanciou 30 ohmov a citlivosťou 102 dB. Vo výbave má mikrofón s pasívnym potlačením šumu aj ovládanie hlasitosti. Headset ku konzole pripojíte pomocou kábla s 3,5 mm jack konektorom.

Headset s licenciou pre PS4

Headset HyperX Cloud Stinger bez problémov pripojíte k hernej konzole Sony PlayStation 4. Konektivitu zabezpečí kábel s 3,5 mm jack konektorom.

Pôsobivý zvuk

50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 18 Hz do 23 kHz, impedanciou 30 ohmov a citlivosťou 102 dB reprodukujú presný zvuk, ktorý vás vtiahne do hry.

Komfortné hranie

Pohodlie pri dlhodobom hraní zaistia polstované náušníky a čelenka s oceľovou výstužou. Počas prepravy alebo prestávok môžete ušné šálky otočiť o 90° a ušetriť tak miesto.

Ovládanie hlasitosti

Posuvný ovládač hlasitosti umiestnený na spodnej strane pravého slúchadla poskytne rýchly prístup k nastaveniu zvuk bez toho, aby ste museli prerušiť hru.

Mikrofón s potlačením šumu

Vo výbave je tiež mikrofón, ktorý vypnete vyklopením nahor. Vstavané potlačenie šumu znižuje hluk v pozadí pre jasnejšiu kvalitu zvuku.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 18-23000 Hz
Citlivosť 102 dB
Impedancia 30 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HyperX Cloud Stinger PS4

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené