HyperX CloudX Stinger Xbox One

Zobraziť

Zľava 10 %

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 18-23000 Hz, Citlivosť: 102 dB, Impedancia: 30 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 53,90 €

Zľava 10% z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

1,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Headset HyperX CloudX Stinger je oficiálne licencované príslušenstvo pre Microsoft Xbox One. O pohodlie počas dlhodobého hrania sa postarajú naušníky vyplnené HyperX pamäťovou penou, ktorá je potiahnutá kožou aj polstrovaná nastaviteľná čelenka. Pohlcujúci zvuk zabezpečia 50 mm meniče s frekvenčnou odozvou od 18 Hz do 23 kHz, impedanciou 30 ohmov a citlivosťou 102 dB. Vo výbave má mikrofón s pasívnym potlačením šumu aj ovládanie hlasitosti. K Xbox One ovládaču ho pripojíte pomocou 1,3 m kábla s 3,5 mm jack konektorom.

Headset s licenciou pre Xbox One

Headset HyperX CloudX Stinger bez problémov pripojíte k ovládačom Microsoft Xbox One. Konektivitu zabezpečí 1,3 metrový kábel s 3,5 mm jack konektorom.

Pôsobivý zvuk

50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 18 Hz do 23 kHz, impedanciou 30 ohmov a citlivosťou 102 dB reprodukujú presný zvuk, ktorý vás vtiahne do hry.

Komfortné hranie

Pohodlie pri dlhodobom hraní zaistia polstované náušníky a čelenka s oceľovou výstužou. Počas prepravy alebo prestávok môžete ušné šálky otočiť o 90° a ušetriť tak miesto.

Ovládanie hlasitosti

Posuvný ovládač hlasitosti umiestnený na spodnej strane pravého slúchadla poskytne rýchly prístup k nastaveniu zvuk bez toho, aby ste museli prerušiť hru.

Mikrofón s potlačením šumu

Vo výbave je tiež mikrofón, ktorý vypnete vyklopením nahor. Vstavané potlačenie šumu znižuje hluk v pozadí pre jasnejšiu kvalitu zvuku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 18-23000 Hz
Citlivosť 102 dB
Impedancia 30 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia HyperX CloudX Stinger Xbox One

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Anna

8.10.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Bude darček, preto neviem produkt hodnotiť. Vybrala som to na základe recenzii. Vyzerala ako najlepšia voľba v tejto cenovej kategórii.