Hyundai DVBT 220 PVR

  • Zľava 12 %

Wi-Fi: Áno, USB port: Áno, Podporované video formáty: H.265, MP4, TS, MPG, XviD, VOB, MOV, AVI, DivX, PVR: Áno, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Typ signálu: DVB-T, DVB-T2/H.265, HDMI port: Áno,


Cena 20,99 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 23,90 € Zobraziť nápoveď

0,42 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický televízny DVB prijímač Hyundai DVBT 220 PVR v čiernej farbe spestrí vysielanie programov u vás doma prostredníctvom DVB-T a DVB-T2 (H.265) tuneru. Medzi jeho hlavné funkcie patrí príjem digitálneho signálu, ktorý presmeruje na obrazovku televízora, no zvládne taktiež prehrávať množstvo formátov z externých zdrojov (JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB). Súčasťou sú funkcie Record Ready (možnosť nahrávať televízne vysielanie na pripojenú flashku či externý disk) a TimeShift. Disponuje dvojicou USB vstupov, HDMI výstupom, LAN vstupom a digitálnym koaxiálnym audio výstupom a na jeho prednom paneli nájdete prehľadné ovládacie tlačidlá. Kompaktné rozmery sa postarajú o to, že nezaberie na televíznom stolíku veľa miesta.

Hyundai DVBT 220 PVR   

Set-top box je moderný multimediálny prehrávač, ktorého hlavným benefitom je kompatibilita s digitálnym televíznym vysielaním DVB-T2 H.265 HEVC. Televízne vysielanie je možné nahrávať, a to vďaka funkcii Record Ready. Nahrávanie prebieha buď na USB Flash disk alebo na externý hard disk. Dva USB vstupy umožňujú nahrávanie hneď dvoch relácií naraz – vždy v rámci jedného multiplexu. Praktickou funkciou je aj možnosť pozastavenia živého vysielania – Timeshift. 

Multimediálny prehrávač

Zariadenie tiež umožňuje prehrávať multimediálny obsah. Set-top box podporuje prehrávanie filmov v najbežnejších formátoch, vrátane podpory titulkov. Zároveň je možné zobrazovať fotografie vo formáte JPG a prehrávať hudbu v MP3 formátoch. Samozrejmosťou je programový sprievodca – EPG a súčasťou balenia je napájací adaptér a prehľadné diaľkové ovládanie.

Špecifikácie

  • DVB-T/T2 (HEVC/H.265) tuner

  • Record Ready

  • Timeshift

  • 2x USB vstup

  • Prehrávač médií

  • Podporované formáty: JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB

  • Konektory: HDMI výstup, digitálny koaxiálny audio výstup, LAN vstup

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
USB port Áno
Podporované video formáty H.265, MP4, TS, MPG, XviD, VOB, MOV, AVI, DivX
PVR Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Typ signálu DVB-T, DVB-T2/H.265
HDMI port Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hyundai DVBT 220 PVR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené