Hyundai RAC 213 G (šedý)

Cena:
11,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,24 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

Rádiobudík s LED displejom, FM tuner, 2 nezávislé budíky, SNOOZE, napájanie 230V / 50 Hz. Rádiobudík Hyundai RAC 213 v šedom prevedení disponuje FM tunerom s 20 timi predvoľbami a 2 nezávislými budíkmi. Pre budenie je možné využiť buď tón alarmu, alebo spustenie rádia. Veľa užívateľov určite ocení funkciu opakovaného budenia SNOOZE, či možnosti vypnutia pri zaspávaní funkciou SLEEP. Napájanie z elektrickej siete 230 V / 50 Hz. Zelený LED displej, výška číslic 1,5 cm Digitálny FM tuner, 20 predvolieb. Dva nezávislé budíky. Budenie alarmom, alebo rádiom. Opakované budenie SNOOZE. Vypnutie pri uspávaní SLEEP.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všechny služby pro produkt

Hore

Popis produktu

Nenápadný a štýlový pomocník

Prakticky navrhnutý rádiobudík Hyundai RAC 213 G si vás získa nielen svojou užitočnosťou ale aj dizajnom. Zaujímavý štýlový tvar a šedá univerzálna farba vytvárajú z tohto prístroja elegantný doplnok na váš nočný stolík. Vďaka nízkej váhe 280 g je manipulácia s rádiobudíkom skutočne nenáročná. Výhodou sú aj jeho kompaktné rozmery: výška 6,5 ​​cm, šírka 12 cm a hĺbka 11 cm. Ani údržba zariadenia nie je náročná, stačí ho iba pripojiť k štandardnému sieťovému zdroju: 230 V / 50 Hz.


Široký vlnový rozsah

Šikovný model Hyundai RAC 213 B má v sebe okrem budíka zabudovaný aj digitálny FM tuner, ktorý umožňuje príjem rádiových staníc. Dokonca si môžete nastaviť až 20 predvolených staníc, presne podľa vášho vkusu. Komu nevyhovuje jednoduchý budiaci tón, ale aj pre priaznivcov rádia, je určená možnosť budenie pomocou rádia.

Efektívne budenia

Už viac sa nemusíte obávať, že zaspíte do práce alebo do školy. Rádiobudík Hyundai je navrhnutý tak, aby vás prebudil, aj keď sa vám nechce vstávať z postele. Možnosť nastavenia dvoch časov budenia vám môže poslúžiť na pripomenutie dvoch rôznych udalostí, alebo ako poistka pred ranným zaspáním. Unikátny systém dvoch budíkov vás upozorní vždy v prípade potreby.

Opakované budenie

Veľkou výhodou je funkcia SNOOZE opakované budenie, ktorá vám nedá pokoj, kým nevstanete z postele. Okrem možnosti budenie rádiom si môžete zvoliť budenie prostredníctvom prenikavého tónu. Ak však potrebujete nutne ešte chvíľu spať, stačí aktivovať funkciu SLEEP, ktorá vypne budík. Na zelenom LED displeji s výškou číslic 1,5 cm si môžete navyše skontrolovať vždy aktuálny čas a byť tak v obraze nielen ráno ale aj počas dňa.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Nie
RDS: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hyundai
Premietanie času: Nie

Konektivita

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 12 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 10,5 cm
Hmotnosť: 0,3 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Nie
RDS: Nie
Zobúdzanie rádiom: Áno

Funkcie

Hodiny: Áno
Opakované budenie: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ostatné

Kód produktu: RAC213G

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore