I-TEC U3METALDOCK USB 3.0 Metal Docking Station Display Port

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

 • Doprava zdarma

Itec Výrobca: Itec

Cena v predajni:

109,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

109,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Kovová dokovacia stanica i-Tec Metal Dock dokáže priniesť viacero typov obrazu a zamedziť prepínaniu káblov k vášmu notebooku, tabletu či inému zariadeniu. Vybavená je tromi portami pre prenesenie obrazu, HDMI, DVI-I a displejovým portom pre zachovanie najvyššej kvality, až FullHD +. To dokáže vďaka vlastnému grafickému čipu, pri ktorom dokonca ani nezaťaží zariadenia, ktoré na ňom používate. Vybavená je tromi USB portami pre pripojenie externého hardwaru a USB 3.0 na jeho zadnej strane môžete využívať aj na nabíjanie zariadení vďaka BC 1.2 štandardu. Vďaka jeho šikmému prevedeniu si naň budete môcť položiť notebook alebo tablet a lepšie ich využívať.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Stanica pre viacero druhov obrazu

Dokovacia stanica i-Tec Metal Docking Station, z rovnomennej série týchto produktov, dokáže poskytnúť pripojenie k väčšej obrazovke k vašim notebookom, tabletom alebo dokonca aj smartphonom. Obsahuje viacero typov portov a preto nezáleží na tom aký výstup máte na svojom televízore alebo externej obrazovke, vždy stanicu bez problémov pripojíte.

Stanica pre viacero druhov obrazu - i-Tec Metal Docking Station

Obrazové porty

Na dokovacom zariadení nájdete tri druhy portov pre obraz – HDMI pre zachovanie rýchleho prenosu a bezstratového zvuku, DVI-I port pre staršie typy zariadení a displej port, s ktorým dosiahnete najvyššiu kvalitu. Tá môže byť až 2560x1600 pixelov a teda rozlíšenie FullHD+ a vy si tak budete môcť vychutnať maximálne kvalitný obraz. Súčasne môžete však použiť iba dva porty, aby nedochádzalo k vzájomnému rušeniu signálov.

Obrazové porty - i-Tec Metal Docking Station

Grafický čip

FullHD + rozlíšenie pre displejový port skvele dopĺňa rozlíšenie 2048x1152 pre dva ostatné typy obrazových vstupov. Zariadenie obsahuje vlastný grafický radič s vysokým výkonom a preto sa nestane, že by zaťažil zariadenie, ktoré na ňom práve využívate.

USB porty

Na zariadení nájdete aj 3 USB porty, dva na bočnej strane s rozhraním 2.0 pre väčšinu vašich zariadení. Na zadnej strane sa však nachádza aj modernejšie 3.0 USB, ktoré ponúka nielen vyššiu rýchlosť prenosu, ale vďaka BC 1.2 štandardu aj možnosť nabíjania zariadení, keď sú zapojené. Pomocou týchto portov získate viac priestoru napríklad pre notebook alebo tablet, kde by ste mohli potrebovať externú myš či klávesnicu, ale aj viacero flash diskov. Tak sa vyhnete neustálemu prepájaniu káblov.

USB porty - i-Tec Metal Docking Station

Dizajn

Prevedenie stanice i-Tec Metal Docking Station v kovovej striebornej farbe sa vám hneď zapáči a výhodou je, že jeho šikmé prevedenie je aj účelové. Môžete si totiž naň položiť napríklad ultrabook, ktorý sa tak bude s lepšou cirkuláciou vzduchu menej prehrievať. Nemusíte sa báť, že by skĺzol vďaka dvom protisklzovým prúžkom, ktorými je stanica vybavená.

Dizajn - i-Tec Metal Docking Station

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Itec

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore