I-TEC U3TRAVELDOCK USB 3.0 Travel Docking Station Advance

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

62,90 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

62,90 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Ľahko prenosnú dokovaciu stanicu i-Tec Travel Dock využijete na každom mieste, na ktorom chcete, pretože si ju ľahko zabalíte a prenesiete. Pritom vám poskytne pripojenie k externej obrazovke pomocou VGA portu alebo dokonca televízoru s HDMI rozhraním, obe s rozlíšením FullHD+. Poskytne vám síce jediný USB port, ale zato s rozhraním 3.0, takže si zabezpečí vysokú univerzálnosť a môžete k nemu pripojiť každý typ hardwaru, ktorý vám napadne. Jeho ethernetový port zabezpečuje tiež jednoduché pripojenie k internetu pomocou kábla a výhodou je, že zariadenie môžete použiť na každom počítači, vďaka jeho rozsiahlej kompatibilite.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Cestovanie s vyššími možnosťami pripojenia

Cestovná dokovacia stanica i-Tec Travel Docking Station z rady Advance ponúka menšie rozmery, vďaka ktorým ju môžete nielen pohodlne zabaliť do príručnej batožiny, ale dáte si ju napríklad aj do vrecka na kabáte a prenesiete tam, kde sa vám hodí. Navyše nepotrebuje k svojmu chodu adaptér, funguje na dobíjateľný akumulátor a preto sú cestovné možnosti ešte zlepšené. Pripojte si teda externý obraz alebo hardware kdekoľvek to potrebujete s praktickým zariadením.

Cestovanie s vyššími možnosťami pripojenia - I-TEC U3TRAVELDOCK USB 3.0 Travel Docking Station Advance

Obrazové porty

Pre pripojenie k externej obrazovke alebo dokonca televízoru je zariadenie vybavené VGA aj HDMI portom, ktoré poskytujú vysoké rozlíšenie. To umožní ich grafický čip, ktorým im poskytuje 2048x1152 pixelov a teda Full HD+. Zariadenie môže využiť iba jeden port, takže ak pripojíte oba, automaticky uprednostní rozvinutejší HDMI port, ktorý poskytuje čistejší prenos a pri pripojení k televízorom aj spätný kanál pre zvuk.

Obrazové porty - I-TEC U3TRAVELDOCK USB 3.0 Travel Docking Station Advance

Ethernet

Stanica je vybavená tradičným pripojením Glan alebo inak ethernet, teda obsahuje RJ-45 port. Takto sa môžete dostať k internetu cez optický kábel, čím sa zabezpečí väčšia rýchlosť prezerania, ale aj prenosu a vy tak môžete efektívnejšie pracovať alebo sa dlhšie zabávať, čo sa skvele hodí v kombinácii s kompaktnosťou.

Ethernet - I-TEC U3TRAVELDOCK USB 3.0 Travel Docking Station Advance

USB port

Zariadenie je okrem svojho primárneho USB kábla, ktorým ho pripojíte k notebookom alebo počítačom, vybavené jediným USB portom. Ten je ale s rozhraním 3.0 a tak skvele vystačí pre všetky možnosti tohto zariadenia, či už je to prenos dát, pripojenie klávesníc, myší, tlačiarní alebo ďalších zariadení. Samozrejme si zachováva aj spätnú kompatibilitu so starším typom USB zariadení.

USB port - I-TEC U3TRAVELDOCK USB 3.0 Travel Docking Station Advance

Kompatibilita

Obrovskou výhodou je, že pracuje so všetkými typmi súčasných operačných systémov a preto ju môžete použiť na každom zariadení.

Kompatibilita - I-TEC U3TRAVELDOCK USB 3.0 Travel Docking Station Advance

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Itec

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore