iEAST M20 BLK Multimediálne zariadenie

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Multimediálne zariadenie iEAST vytvára moderný systém prehrávania zvuku, vhodný pre všetkých čo si potrpia na efektívne ovládania, jedným zariadením. Je vybavený 3,5 mm audio výstupom, SPDIF výstupom a ethernet portom. Pripojenie je možné cez reproduktory, alebo zosilňovače a výhodou je spojenie viacerých zariadení iEAST do jedného systému. Aplikáciou iEAST play si zvolíte audio vstup, zónu, hlasitosť, alebo playlist z internetových služieb ako sú Spotify, Pandora, alebo Tidal. Hudbu môžete prehrávať aj z pamäte vášho telefónu, či domácim úložiskom NAS a zariadenie podporuje bežné formáty MP3, FLAC, WAV. Funkcie ako časovač, Sleep Timer a aktualizácie zadarmo robia zariadenie iEAST výbornou voľbou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Jednoduchá kontrola a množstvo možností na jednom mieste 

Multimediálne zariadenie iEAST M20 premieňa tradičný audio systém na bezdrôtový, čo umožňuje zvýšiť efektivitu a praktickosť kontroly, bez kompromisov. Stačí prepojiť už existujúcu, aktívnu audio zostavu reproduktorov, pripojiť zariadenie na Wi-Fi aplikáciou iEAST play a postupovať podľa pokynov. Aplikácia iEAST play je kompatibilná s Android aj iOS zariadeniami a umožňuje jednoduché ovládanie a prehrávanie hudby 3 spôsobmi. Z pamäte telefónu, pomocou domácej NAS siete a cez streamovacie služby (Spotify, Tidal, Pandora, Napster a iné). Zariadenie iEAST M20 podporuje formáty mp3, flac, wav, aac, APE, HE-AAC, ALAC. Vybavenie zahŕňa WPS na rýchle nastavenie, 3,5 mm audio výstup s káblom, SPDIF výstup, 5V napájanie s káblom a adaptérom, LAN port, 1 anténu 2 dB a 1 RCA stereo kábel. 

Audio systém presne podľa vašich predstáv 

Pre čo najvyššiu možnú mieru spolupráce s ostatnými inteligentnými zariadeniami vášho domova ponúka zariadenie iEAST M20 systém API. Ten povoľuje kontrolu inými zariadeniami 3. strany, ako napríklad Fibaro plug-in s ovládačom. Funkcia Multi-room umožňuje perfektnú synchronizáciu prehrávania hudby vo viacerých izbách naraz. Využitím viacerých reproduktorov pripojených k iEAST M20 a možnosť využitia rôznych spôsobov prehrávania pre rôzne izby (obývacia izba - z pamäte telefónu, kuchyňa - Spotify) simultánne, si tak vytvoríte atmosféru presne podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete aj rôzne zóny pre rôzne zariadenia, alebo kanál prehrávania (ľavý, pravý, stereo). Funkcia Sleep timer umožňuje nastavenie presného času ukončenia prehrávania v aplikácii, pre prípad že zaspíte, alebo si chcete efektívne rozvrhnúť čas na počúvanie a relax. Zobuďte sa za zvuku svojej obľúbenej piesne, alebo rádiovej stanice pomocou funkcie Alarm clock, automaticky v jednej alebo všetkých izbách. K celkovej kvalite pridávajú aj automatické aktualizácie systému s novými funkciami úplne zadarmo.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Zvukové formáty: HE-AAC, APE, flac, wav, aac, ALAC, mp3
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ieast
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
USB port: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet analóg.výstupov: 1
Počet digitál.výstupov: 1
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 460 g
Výška: 2,1 cm
Hĺbka: 7,9 cm

Multimedia

Zvukové formáty: HE-AAC, APE, flac, wav, aac, ALAC, mp3

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x návod na použitie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 192000

Ostatné

Kód produktu: IEAST-M20

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore