Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dizajn a ovládanie

Zhora plnená práčka Indesit BTW D61253 (EU) je v zaradená v energetickej triede A+++. Jej prednosťou je šírka len 40 cm, čo poteší majiteľov malých bytov a kúpeľní, pretože ju pohodlne umiestnia a nestratia zbytočne drahocenný priestor. Ovládanie je veľmi jednoduché a prehľadné. Ponúkané programy sú súčasťou ovládacieho panela. Všetko volíte pomocou otočného voliča, tlačidiel a LED kontroliek. Tie vás informujú o priebehu pracieho programu. výhodou je aj možnosť odloženia štartu.

Programy

 • Bavlna 40 - program navrhnutý pre extra starostlivosť o bavlnenú bielizeň a odstránenie škvŕn pri teplote 40°  za 45 minút.
 • Bavlna 60 - dokonale vyperie bavlnenú bielizeň pri 60 °  za 59 minút.
 • Water Balance Plus - program špeciálne navrhnutý pre zníženie spotreby energie, vody a času. Pri menej naplnenej práčke môžete ušetriť až 70 % vody a 50 % energie, zatiaľ čo samotný cyklus je o 35 % rýchlejší.
 • Turn&Wash - po vložení bavlnenej a syntetickej bielizne do práčky jednoducho navolíte tento program, ktorý zaručí, že vaše oblečenie bude skvele vypraté za menej ako 45 minút.
 • Syntetika 40 - efektívne odstraňuje škvrny z vašich odevov pri 40° za 59 minút.
 • Rýchle pranie - ušetrí čas a pritom vyperie s vynikajúcimi výsledkami.
 • Extra pranie - táto funkcia je ideálna pre odstraňovanie suchých, zašlých śkvŕn od kávy alebo čokolády. Môžete ju zvoliť k akémukoľvek rýchlemu praciemu cyklu.

Prídavné možnosti a funkcie

Práčka má k dispozícii aj užitočné prídavné funkcie a možnosti.

 • Extra plákanie je ohľaduplná k citlivej pokožke. Zvyšuje účinnosť plákania aby zabezpečila dokonalé odstránenie pracieho prostriedku z bielizne.
 • Intenzívne pranie je vhodná pre použitie spoločne s odstraňovaním škvŕn a bieliacimi prostriedkami na aktívnom kyslíku. Táto voľba optimalizuje účinky pracieho protriedku pre vyššiu kvalitu prania a účinné odstránenie škvŕn.
 • Úspora energie - tí, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie určite ocenia túto funkciou. Šetrí energiu tak, že nezohrieva vodu, ktorú používa pre pranie. Zároveň však dosahuje dokonalé výsledky prania aj pri použití tekutého pracieho prostriedku a odlišného programu otáčania bubna.

Turn&Wash

Pri tejto funkcii je možné začať prací cyklus aj vtedy, keď je práčka vypnutá bez potreby zapnutia práčky pomocou tlačidla zap./vyp. Rýchlym stlačením jediného tlačidla pri teplote 30 °C a maximálnych otáčkach odstreďovania 1000 ot./min. s maximálnou náplňou 4 kg už za 45 minút vyperiete bavlnenú alebo syntetickú bielizeň. Umožní vám mať bielizeň opratú každý deň behom chvíľky.

Majte kontrolu nad praním

Praktický a dobre čitateľný digitálny diplej umožňuje jednoducho a intuitívne mať prehľad o nastavených parametroch prania. Prevádzka práčky bude vďaka nemu ešte jednoduchšia. Budete mať prehľad napr. o nastavených otáčkach odstreďovania, odloženom štarte, či o aktuálnej fáze pracieho cyklu.

*Obrázok je ilustračný

Posunutý štart

V prípade, že potrebujete mať bielizeň vypranú kým sa vrátite domov z práce alebo nákupu umožňuje práčka jednoduché odloženie štartu o 1, 3,6, 9 alebo 12 hodín.

Drum up uľahčí vyberanie bielizne

Funkcia Drum Up po skončení pracieho cyklu automaticky umiestňuje bubon práčky dverami smerom nahor, čo vám zaručene uľahší vyberanie bielizne.

Rýchle pracie cykly

Práčka ponúka zostavu 5 pracích cyklov, ktoré určite využijete pri každodennej prevádzke. Účinne vyperú bielizeň za necelých 59 minút. Stačí si zvoliť jeden z týchot programov, ktoré sú prispôsobené na rôzne typy bielizne: vlna, jemná bielizeň, farebná bielizeň, bavlna alebo syntetika.

Samostatný program odstredenia a výpúšťania

Pokiaľ potrebujete bielizeň len odstrediť stačí si navoliť tento program a rýchlosť otáčok odstreďovania. Vaša bielizeň bude dokonale odstredená, vďaka čomu skrátite čas sušenia na sušiaku (aj v prípade maximálnej náplne).

Ďalšie vlastnosti

Praktická práčka plnená spredu vyperie naraz 6 kg bielizne. Je preto vhodná pre menšie domácnosti. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1200 ot. / min. s maximálnou dosahovanou hlučnosťou pri praní 59 dB a pri odstreďovaní 76 dB. V ponuke má množstvo pracích programov pre bavlnené, vlnené, hodvábne a iné materiály. Ovládate ju veľmi jednoducho a intuitívne pomocou otočného voliča s LED kontrolkami a displejom. Určite oceníte aj ergonomický dizajn, ktorý vám zjednoduší otváranie dverí práčky vďaka technológii Pusc&Open. Môžete ju bez problémov otvoriť, aj keď máte práve plné ruky jediným stlačením tlačidla.

Pripojené súbory

INDESIT BTW D61253 (EU) návod [*.pdf, 2.7 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 76 dB
iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 153 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Indesit

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 40 cm
Výška: 90 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 57 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 76 dB
Hluk pri odstreďovaní: 76 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 11
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 210 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 46 L
Celková spotreba: 0,78 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 153 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8500 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: F153505

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore