Indesit DFE 1B19 13

Maximálna hlučnosť: 49 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Indesit DFE 1B19 13 v štandardnej šírke 60 cm. Na jeden umývací cyklus umyje až 13 súprav riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť je iba 49 dB. Na výber budete mať z 6 predvolených programov umývania a nechýba ani odložený štart, ktorý umožňuje pohodlne si naplánovať umývací cyklus na neskôr alebo v noci.

Indesit DFE 1B19 13

Voľne stojaca umývačka riadu Indesit DFE 1B19 13 je vďaka svojej kapacite pre 13 obedových súprav riadu ideálna pre väčšie rodiny. Bez problémov a dôkladne umyje na jeden umývací cyklus aj väčšie množstvo riadu napríklad po večeri. Poteší tiež veľmi tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 49 dB.

  • Programy: Úsporný program, Intenzívny, Zmiešané, Fast & Clean 28', Predumytie, Push&GO
  • Funkcie: odložený štart, indikátor soli, ochrana proti pretečeniu

Push&Go

Tlačídlo Push&Go rozpoznáte veľmi jednoducho. Nachádza sa zhruba uprostred ovládacieho panelu pri malom displeji. Umožňuje priamy prístup k programu Push&Go, ten v sebe zahŕňa umývací a sušiaci cyklus, ktorý zabezpečí dokonalé výsledky umývania v krátkom čase. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý program máte vybrať, jednoducho stlačte toto tlačidlo a všetko ostatné zariadi za vás. Umyje a usuší riad len za 85 minút bez potreby predumytia. Cykus je aktivovaný ihneď po stlačení tlačidla, bez potreby ďalších úkonov.

Ochrana proti zatopeniu

Špeciálny systém ochrany proti zatopeniu vodou rozpoznáva netesnosti zariadenia a zabráni prípadnému zatopeniu domácnosti. V prípade akejkoľvek netesnosti v umývačke riadu sa voda dostane do dolnej komory spotrebiča, kde špeciálny plavák aktivuje poruchový alarm. Tým príde k spusteniu čerpadla a voda z umývačky je odčerpávaná preč. Umývačka riadu zároveň zatvorí prívod vody do zariadenia.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie umývačky riadu je veľmi praktické a intuitívne. Zvládne ho skutočne každý bez rozdielu na vek. Všetko je možné navoliť pomocou otočného voliča v strede, ktorý možnosť zvoliť si potrebný umývací cyklus.

Vnútorný priestor 100% nerez

Vnútorný priestor zo 100% nehrdzavejúcej ocele pre bezpečnejšie podmienky umývania riadu. Ideálne prostredie pre dokonalé umytie všetkých kuchynských potrieb.

Invertorový motor

Úžasne tichá umývačka riadu vďaka invertorovému motoru potlačuje vibrácie i hlučnosť a spotrebuje menej energie; dokonalé výsledky umývania sú však stále zachované.

Fast&Clean

Rýchle a efektívne umytie zvládnete s funkciou Fast&Clean. Poskytuje najefektívnejšie výsledky umývania len za 28 minút.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit DFE 1B19 13

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené