Indesit H 461 X/1 H2G

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 304 m3, Počet motorov: 1,


Cena 106,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

2,12 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný výsuvný digestor Indesit H 461 X/1 H2G v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Maximálny výkon odsávania dosahuje 304 m³/h. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Horný odťah má priemer 120 mm. Vybrať a nastaviť si môžete z 3 rýchlostí výkonu pomocou tlačidlového ovládania, ktoré je umiestnené na boku. Maximálna hlučnosť dosahuje 62 dB. Pracovná plocha pod odsávačom je osvetlená LED osvetlením.

 

 

Výkonný odťah a možnosť recirkulácie

Už sa pri varení nemusíte zapotiť. Podskrinkový digestor Indesit H 461 X/1 H2G ponúka až 2 možnosti účinného odťahu pár a to s odvodom do komína, kde tento skvelý výkon zabezpečuje horný odťah do komína s ø 120 mm. Takto máte zaručené, že prebytočná para vám už nebude znepríjemňovať prácu pri varení. Kompaktný odsávač pár vám ponúka aj možnosť recirkulácie, čo znamená, že prečistený vzduch sa bude cez filter vracať späť do vašej kuchyne. Uhlikový filter AKB 000 nie je súčasťou balenia je potrebné ho zakúpiť zvlášť( potrebné sú 2 kusy). Výkon odsávača je až 304 m³/h., ktorý zabezpečí naozaj dostatočné odsatie prebytočných pár. Vysoká kvalita a výkon tohto digestora sú zárukou spokojnosti každého zákazníka.

Až 3 stupne rýchlosti odsávania

Podskrinkový digestor má na výber až 3 rýchlosti odsávania prebytočných pár. Podľa množstva vyprodukovaných pár pri varení si môžete vybrať, či chcete odťah pár pomalší, alebo rýchlejší. Sami si zvolíte najlepšiu možnosť

Kvalitné osvetlenie a nízka hlučnosť

Kompaktný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré vám výrazne uľahčí prácu pri varení. Silné LED osvetlenie vám posvieti pri príprave chutného pokrmu. Popritom vás nebude rušiť nadmerným hlukom, pretože tento kvalitný digestor je napriek svojmu vysokému výkonu pomerne tichý. Maximálna hlučnosť prístroja dosahuje 62  dB, čo vás pri varení určite nebude rozptyľovať. Svetlo i odsávanie zapnete jednoducho tlačidlami. Kompaktný podskrinkový digestor je ten pravý pre vašu kuchyňu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Trieda energ.účinnosti D
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 304 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit H 461 X/1 H2G

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené