Indesit IS5G5PHW/E

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Typ varnej dosky: Plynová, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Počet plynových horákov: 4,


Cena 257,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

5,14 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaný voľne stojaci sporák Indesit IS5G5PHW/E s plynovou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou je v bielej farbe so skleneným príklopom. Varná doska je vybavená bezpečnostnými ventilmi pre 4 horáky a bezpečnostnou mriežkou. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Kombinovaný sporák Indesit IS5G5PHW/E má objem rúry 59 l.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Indesit IS5G5PHW/E s multifunkčnou elektrickou rúrou a plynovým varným panelom je praktický spotrebič, ktorý využijete pri každodennej príprave pokrmov pre celú rodinu. Sporák je vybavený viacerými funkciami, ktoré pri varení oceníte a pripravené jedlo bude výborne chutiť, čo poteší najmä vašich stravníkov. Ovládanie je s integrovaným zapaľovaním horákov, pomocou štyroch otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sklopný príklop stačí po varení jednoducho zavrieť a nedude vám na spotrebič sadať prach. 

Jednoduchá funkčnosť

Rúra sporáku je elektrická, ponúka viaceré možnosti pečenia dokonca má aj funkciu grillVďaka ventilátoru je teplo rozvádzané dokonale rovnomerne po celom vnútrajšku rúry. Ovládanie je jednoduché, všetko si navolíte za pomoci ovládacích gombíkov. Celkový objem rúry je 59 l.

Varné zóny

K dispozícii máte praktickú plynovú varnú dosku, ktorá má 4 horáky rôzneho priemeru a výkonu. Horáky sú chránené praktickou ochrannou mriežkou. Vďaka nej si hrnce a panvice udržia lepšiu stabilitu. Bezpečnostná poistka sporáka automaticky vypne prívod plynu v momente, keď plameň náhle zhasne. 

Režimy elektrickej rúry

Rúra sporáka je elektrická s objemom 57 l. Teplotu rúry je možné nastaviť v rozmedzí 60 °C - MAX (čo je 250 °C) okrem grilu. Rúra ponúka 10 druhov ohrevu. K dispozícii je tiež jednoduchý analógový časovač. Multifunkčná rúra umožňuje pečenie aj na viacerých úrovniach naraz s použitím ventilátora. Táto funkcia zároveň rovnomerne distribuje teplotu vo vnútri rúry na pečenie a pomáha pri príprave dokonalých jedál. Funkcia rozmrazovania umožňuje rýchle a jednoduché rozmrazovanie potravín ako napr. hydina, ryby, zelenina, chlieb i ovocie. Funkcia Pizza umožňuje pripraviť si v pohodlí domova chutnú pizzu. Pri tejto funkcii je teplo rovnomerne distribuované aby bola pizza chrumkavá a prepečená.

Rýchly predohrev

Kombinovaný sporák s rýchlym predohrevom rúry na pečenie sa zohreje za polovičný čas. Už nie je potrebné rúru zapínať vopred a plánovať si tak,či je rúra správne ohriata a kedy môžete pokrmy vložiť dovnútra. S funkciou predohrevu to bude omnoho jednoduchšie.

Dvierka rúry

Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Vyberateľné sklenené dvierka sú jednoducho čistiteľné pomocou vody. Dokonca je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

  • 1. zatlačte výstupky na horných rohoch a vyberte sklenený panel.
  • 2. vyberte hornú prírubu dvierok.
  • 3. vytiahnite vnútorné sklo a vyčistite ho.

Parný samočistiaci systém Steam&Clean

Čistenie parou je ekologický automatický proces čistenia vodou. Využíva len čistú vodu bez potreby pridania čstiaceho prostriedku. Čistiaci proces trvá len 35 minút. Voda sa zohreje na 90 °C  a zmení sa na paru. Vďaka tomu sa tuky rozpustia a zvyšky po pečení potom jednoducho zotriete hubkou alebo handričkou.

Úložný priestor

V dolnej časti sporáka sa nachádza praktický úložný priestor. Zásuvka umožňuje pohodlné skladovanie plechov, roštov a rôzneho kuchynského náradia, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit IS5G5PHW/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené