Indesit IS5G5PHX/E

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Typ varnej dosky: Plynová, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Počet plynových horákov: 4,


Cena 288,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaný sporák Indesit IS5G5PHX/E v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej tiredy A. Varná zóna ponúka 4 plynové horáky s rôznym výkonom a priemerom. Rúra sporáka je elektrická s objemom 59 l. Ovládanie sporáka je veľmi jednoduché a praktické pomocou 7 otočných voličov. Rúra ponúka niekoľko druhov pečenia: Rozmrazovanie, statický ohrev, ventilátor, gril, gril s ventilátorom. Dvierka rúry majú systém Click&Clean, ktorý umožňuje jednoducho ich demontovať a vyčistiť. Vnútorný priestor rúry je možné čistiť pomocou pary. V dolnej časti kombinovaného sporáka Indesit IS5G5PHX/E sa nachádza praktický výklopný úložný priestor. Šírka 50 cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Indesit IS5G5PHX/E s elektrickou rúrou a plynovým varným panelom je praktický spotrebič, ktorý využijete pri každodennej príprave pokrmov pre celú rodinu. Sporák je vybavený viacerými funkciami, ktoré pri varení oceníte a pripravené jedlo bude výborne chutiť, čo poteší najmä vašich stravníkov. Ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou siedmych otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. V ovládačoch je integrované elektrické zapaľovanie horákov. Sklopný príklop stačí po varení jednoducho zavrieť a nedude vám na spotrebič sadať prach. Sporák je vybavený praktickým výklopným úložným priestorom v spodnej časti. V ňom je možné uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku.

Varné zóny

K dispozícii máte praktickú plynovú varnú dosku, ktorá má 4 horáky rôzneho priemeru a výkonu. Horáky sú chránené praktickou ochrannou mriežkou. Vďaka nej si hrnce a panvice udržia lepšiu stabilitu. Bezpečnostná poistka sporáka automaticky vypne prívod plynu v momente, keď plameň náhle zhasne.

  • Výkon ľavého predného horáka (W): 1700
  • Výkon pravého zadného horáka (W): 1700

Režimy elektrickej rúry

Rúra sporáka je elektrická s objemom 59 l. Teplotu rúry je možné nastaviť v rozmedzí 60 °C - MAX (čo je 250 °C) okrem grilu. Rúra ponúka 5 druhov ohrevu. K dispozícii je tiež jednoduchý mechanický časovač. Multifunkčná rúra umožňuje pečenie aj na viacerých úrovniach naraz s použitím ventilátora. Táto funkcia zároveň rovnomerne distribuje teplotu vo vnútri rúry na pečenie a pomáha pri príprave dokonalých jedál. Funkcia rozmrazovania umožňuje rýchle a jednoduché rozmrazovanie potravín ako napr. hydina, ryby, zelenina, chlieb i ovocie. Funkcia Pizza umožňuje pripraviť si v pohodlí domova chutnú pizzu. Pri tejto funkcii je teplo rovnomerne distribuované aby bola pizza chrumkavá a prepečená.

  • 5 druhov pečenia: rozmrazovanie, statický ohrev, ventilátor, gril, gril s ventilátorom.

Dvierka rúry

Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Vyberateľné sklenené dvierka sú jednoducho čistiteľné pomocou vody. Dokonca je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

  • 1. zatlačte výstupky na horných rohoch a vyberte sklenený panel.
  • 2. vyberte hornú prírubu dvierok.
  • 3. vytiahnite vnútorné sklo a vyčistite ho.

Parný samočistiaci systém Steam&Clean

Čistenie parou je ekologický automatický proces čistenia vodou. Využíva len čistú vodu bez potreby pridania čstiaceho prostriedku. Čistiaci proces trvá len 35 minút. Voda sa zohreje na 90 °C  a zmení sa na paru. Vďaka tomu sa tuky rozpustia a zvyšky po pečení potom jednoducho zotriete hubkou alebo handričkou.

Úložný priestor

V dolnej časti sporáka sa nachádza praktický úložný priestor. Zásuvka umožňuje pohodlné skladovanie plechov, roštov a rôzneho kuchynského náradia, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit IS5G5PHX/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené