Indesit IS5V4PHW/E

  • Doprava zadarmo

Šírka: 50 cm, Vstavaný displej: Nie, Časovač: Áno, Trieda energ.účinnosti: A, Počet programov: 4, Dizajn skrine: voľnestojací, Systém ovládania: otočné, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Celk.vnútor.kapacita rúry: 61 L, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umiestnenie ovládania: predné, Typ rúry: Elektrický,


Cena 289,00 €

5,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektický sporák Indesit IS5V4PHW/E v bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Varná zóna má 4 sklokeramické zóny rôzneho priemeru. Ovládanie sporáka je veľmi jednoduché a praktické pomocou 7 otočných voličov. Elektrická rúra s objemom 61 l ponúka niekoľko 4 druhy pečenia: statické pečenie, dolný ohrev, horný ohrev a gril. Dvierka rúry majú systém Click&Clean, ktorý umožňuje jednoducho ich demontovať a vyčistiť. Vnútorný priestor rúry je možné čistiť pomocou pary. V dolnej časti sporáka Indesit IS5V4PHW/E sa nachádza praktický výklopný úložný priestor. Šírka 50 cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Elektrický voľne stojaci sporák Indesit IS5V4PHW/E v bielom prevedení. Ovládanie je veľmi praktické a jednoduché pomocou siedmych otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je vybavený praktickým výklopným úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Varné zóny

K dispozícii máte praktickú sklokeramickú dosku vybavenú 4 samostatnými varnými zónami rôzneho výkonu. Sálavé vykurovacie telesá sčervenajú za 10 až 20 sekúnd po zapnutí čo značí, že sú horúce. Sálavé prvky vyžarujú vysoké teplo a svetlo, rýchlo sa ohrievajú aj ochladzujú. Zaručujú tiež rovnomerné rozloženie tepla. V prípade, že dosku nepoužívate, môžete ju využiť aj ako pracovnú či odkladaciu plochu.

Režimy elektrickej rúry

Rúra sporáka je elektrická s objemom 61 l. Teplotu rúry je možné nastaviť v rozmedzí 50 °C - MAX (čo je 250 °C) okrem grilu. Rúra ponúka 4 druhy ohrevu. K dispozícii je tiež jednoduchý mechanický časovač.

  • 4 druhy pečenia: statické pečenie, dolný ohrev, horný ohrev a gril.

Rýchly predohrev

Elektrický sporák s rýchlym predohrevom rúry na pečenie sa zohreje za polovičný čas. Už nie je potrebné rúru zapínať vopred a plánovať si tak,či je rúra správne ohriata a kedy môžete pokrmy vložiť dovnútra. S funkciou predohrevu to bude omnoho jednoduchšie.

Dvierka rúry

Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Vyberateľné sklenené dvierka sú jednoducho čistiteľné pomocou vody. Dokonca je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

  • 1. zatlačte výstupky na horných rohoch a vyberte sklenený panel.
  • 2. vyberte hornú prírubu dvierok.
  • 3. vytiahnite vnútorné sklo a vyčistite ho.

Parný samočistiaci systém Steam&Clean

Čistenie parou je ekologický automatický proces čistenia vodou. Využíva len čistú vodu bez potreby pridania čstiaceho prostriedku. Čistiaci proces trvá len 35 minút. Voda sa zohreje na 90 °C  a zmení sa na paru. Vďaka tomu sa tuky rozpustia a zvyšky po pečení potom jednoducho zotriete hubkou alebo handričkou.

Úložný priestor

V dolnej časti sporáka sa nachádza praktický úložný priestor. Zásuvka umožňuje pohodlné skladovanie plechov, roštov a rôzneho kuchynského náradia, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 50 cm
Vstavaný displej Nie
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 4
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania otočné
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 61 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit IS5V4PHW/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené