Indesit ISLK 66 LS W

  • Výpredaj - 28 %

Šírka: 59.9 cm, Maximálna hlučnosť: 71 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Počet motorov: 1,


Cena 49,90 €

Zľava 28 % z pôvodnej ceny: 69,00 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Podskrinkový digestor Indesit ISLK 66 LS W v bielom prevedení je zaradená v energetickej triede D. Oceníte jednoduché posuvne ovládanie v troch úrovniach výkonu motora. Pre vaše pohodlie pri varení je k dispozícii úsporné osvetlenie. Maximálny odťah 272 m3/hod a hlučnosť odsávania je 71 dB. Môžete si zvoliť odťah do komína s priemerom 125 mm, alebo možnosť recirkulácie zakúpením uhlíkového filtra.

 

 

Podskrinkový digestor

Praktický  podskrinkový digestor Indesit ISLK 66 LS W  je vyhotovený v bielom prevedení a má šírku 60 cm. Svojim dizajnom sa hodí do každej kuchyne. Je vhodný na odsávanie pár do komína alebo je odsávanie zabezpečené recirkuláciou. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlikový filter AMC 037 nie je súčasťou balenia potrebný je 1 kus.  

Nastavenie odsávača pár

Výkonný digestor sa vyznačuje tromi rýchlosťami odsávania s maximálnym výkonom 272 m3/hod. Počas celej doby varenia zabezpečuje perfektné výsledky v podobe dôkladného vysatia všetkých výparov, ktoré prirodzene vznikajú pri varení. Maximálna hlučnosť 71 dB.

Osvetlenie

Aby ste mali dostatočný prehľad o tom, čo sa deje na varnej doske pri varení, je spotrebič vybavený úspornou žiarovkou. Ovládanie spotrebiča je jednoduché a je zabezpečené posúvnym gombíkom. Jednoduchá inštalácia pod závesnú skrinku kuchynskej linky. Tým dosiahnete kompaktnejší vzhľad vašej kuchyne. Otvor pre odsávaciu rúru je hore. 

Pre recirkuláciu je potrebné dokúpiť uhlíkový filter.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.9 cm
Maximálna hlučnosť 71 dB
Trieda energ.účinnosti D
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit ISLK 66 LS W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené