Indesit MTWE 81283 WK EE


Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 329,00 €

6,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Indesit MTWE 81283 WK EEv bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Ponúka 16 programov: mix, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, rýchly, syntetika, biela bielizeň, šport, 20 st. Eco 40-60, plákanie a odstreďovanie, odstreďovanie a vypúšťanie, ktoré je možné navoliť prostredníctvom otočného voliča a tlačidiel, ktoré dopĺňa LED dipslej. Hĺbka 60,5 cm.

Vzhľad a ovládanie

Práčka plnená spredu Indesit MTWE 81283 WK EE je v bielom prevedení má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie Jej prednosťou je hĺbka len 60,5 cm, čo poteší aj veľké rodiny, s kapacitou bubna 8 kg vyperie množstvo bielizne. Ponúkané programy sú súčasťou ovládacieho panela. Všetko volíte pomocou otočného voliča, tlačidiel a LED kontroliek. Kontrolky na LED displeji sprehľadňujú aktuálne nastavenia.

  • Ponúkané programy: mix, bavlna 60, bavlna 40, bavlna 30, syntetika, jemná bielizeň, vlna, rýchy, bavlna 2, syntetika 3, biela bielizeň, šport, 20 stupňov, Eco 40-60, plákanie a odstreďovanie, odstreďovanie a vypúšťanie.
  • Prídavné funkcie: odstraňovanie škvŕn, zablokovanie tlačidiel, odložený štar, možnosť nastavenia teploty a otáčok odstreďovania.

Prispôsobené programy a funkcie pre každého

Možnosť odstraňovania škvŕn umožňuje vybrať typ zašpinenia pre optimálne nastavenie cyklu a odstránenie škvŕn. K dispozícii sú typy zaľpinenia: škvrny od jedla, škvrny od práve a špina z vonku. Program pre bielu bielizeň napomáha udržať žiarivo bielu aj veľmi zašpinenú bielizeň. 20° zónové programy v sebe zahŕňa cykly prania pri teplote 20° C, ktoré napriek nízkej teplote zaručujú účinné pranie pri nižšej spotrebe energie. Sport - tento špeciálny program je ideálny pre šetrné pranie športových a funkčných odevov. Ostráni špinu a zachová vlastnosti textilných vlákien.

3 rýchle pracie programy s maximálnou kapacitou

Práčka ponúka maximálnu mieru využitia a flexibilitu vďaka rýchlym programom FastCycles. Bubon práčky môžete naplniť na plnú kapacitu a dosiahnuť pritom ideálne výsledky prania už za 1 hodinu. Pre programy: Zmiešaná bielizeň, Bavlna 60 ° alebo Bavlna 40 °.

Ďalšie rýchle programy

Práčka MyTime vám ušetrí množstvo času. Disponuje množstvom rýchlych možností s časovým rozsahom do 1 hodiny:  Bavlna 30°C, Syntetika (59’), Hodváb & Jemné (59’), Vlna (59’), 15 min Express.

Minie len toľko vody, koľko je potrebné

S WaterBalance Plus vaša práčka ušetrí spotrebu vody. Inovatívny senzor optimalizuje spotrebu vody v každej fáze pracieho cyklu. Odoberie len nutne potrebné množstvo vody pre vypratie vloženej náplne. Okrem vody samozrejme ušetríte aj energiu potrebnú pre zohrievanie.

Detská poistka

Praktická detská poistka zabráni nechceným zmenám v nastavení napr. deťmi. Funkcia umožňuje uzamknúť tlačidlá na ovládacom panely práčky, tak aby napr. malé deti nemohli v priebehu prania meniť jej nastavenia.

Ďalšie prednosti

Praktická práčka plnená spredu vyperie naraz 8 kg bielizne. Je preto vhodná aj pre viac členné domácnosti. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1200 ot./min. s maximálnou dosahovanou hlučnosťou pri praní 49 dB a pri odstreďovaní 75 dB. V ponuke má mnoho pracích programov pre bavlnené, vlnené, hodvábne a iné materiály. Ovládate ju veľmi jednoducho a intuitívne pomocou otočného voliča a tlačidiel s LED kontrolkami a displeja. K dispozícii má tiež kontrolku zablokovaných dverí, možnosť prerušiť program a vložiť zabudnutú bielizeň, zmeniť preací program v jeho priebehu. Na ukončenie porgramu vás upozorní nápis na displeji.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit MTWE 81283 WK EE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené