Indesit MTWSA 51051 W EE


Práčka plnená spredu, Energetická trieda F, Kapacita 5 kg bielizne, 1000 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 71 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 256,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,14 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená slim práčka Indesit MTWSA 51051 W EE v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 5 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1000 ot./min. Ponúka 16 programov: mix, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, rýchly, syntetika, biela bielizeň, šport, 20 st. Eco 40-60, plákanie a odstreďovanie, odstreďovanie a vypúšťanie, ktoré je možné navoliť prostredníctvom otočného voliča a tlačidiel, ktoré dopĺňa LED dipslej.

Vzhľad a ovládanie

Práčka plnená spredu Indesit MTWSA 51051 W EE je v bielom prevedení má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie Jej prednosťou je hĺbka len 42,5 cm, čo poteší majiteľov malých bytov a kúpeľní, pretože ju pohodlne umiestnia a nestratia zbytočne drahocenný priestor. Ponúkané programy sú súčasťou ovládacieho panela. Všetko volíte pomocou otočného voliča, tlačidiel a LED kontroliek. Kontrolky na LED displeji sprehľadňujú aktuálne nastavenia.

Ďalšie prednosti

Praktická práčka plnená spredu vyperie naraz 5 kg bielizne. Je preto vhodná pre menšie domácnosti. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1000 ot./min. s maximálnou dosahovanou hlučnosťou 76 dB. V ponuke má mnoho pracích programov pre bavlnené, vlnené, hodvábne a iné materiály. Ovládate ju veľmi jednoducho a intuitívne pomocou otočného voliča a tlačidiel s LED kontrolkami a displeja. 

3 rýchle pracie programy s maximálnou kapacitou

Práčka ponúka maximálnu mieru využitia a flexibilitu vďaka rýchlym programom FastCycles. Bubon práčky môžete naplniť na plnú kapacitu a dosiahnuť pritom ideálne výsledky prania už za 1 hodinu. Pre programy: Zmiešaná bielizeň, Bavlna 60 ° alebo Bavlna 40 °.

Ďalšie rýchle programy

Práčka MyTime vám ušetrí množstvo času. Disponuje množstvom rýchlych možností s časovým rozsahom do 1 hodiny:  Bavlna 30°C, Syntetika (59’), Hodváb & Jemné (59’), Vlna (59’), 15 min Express.

Detská poistka

Praktická detská poistka zabráni nechceným zmenám v nastavení napr. deťmi. Funkcia umožňuje uzamknúť tlačidlá na ovládacom panely práčky, tak aby napr. malé deti nemohli v priebehu prania meniť jej nastavenia.

Prispôsobené programy a funkcie pre každého

Možnosť odstraňovania škvŕn umožňuje vybrať typ zašpinenia pre optimálne nastavenie cyklu a odstránenie škvŕn. K dispozícii sú typy zaľpinenia: škvrny od jedla, škvrny od práve a špina z vonku. Program pre bielu bielizeň napomáha udržať žiarivo bielu aj veľmi zašpinenú bielizeň. 20° zónové programy v sebe zahŕňa cykly prania pri teplote 20° C, ktoré napriek nízkej teplote zaručujú účinné pranie pri nižšej spotrebe energie. Sport - tento špeciálny program je ideálny pre šetrné pranie športových a funkčných odevov. Ostráni špinu a zachová vlastnosti textilných vlákien.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 5 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1000 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

4 recenzie Indesit MTWSA 51051 W EE

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ivan

23. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaŠarka

3. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


práčka vyhovuje


Viera

28. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaEva

16. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Vrelo odporúčam, nakoľko bola kúpená pre pani v staršom veku, jednoduchá obsluha a cenovo prijateľná<br /> zatiaľ spokojnosť