InFamous Second Son (PlayStation Hits Edition) - PS4 hra

Cena:
14,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,30 €

POPIS PRODUKTU

InFamous Second Son v edícií PlayStation Hits je akčná hra exkluzívne vytvorená pre Playstation 4, ktorá vás zavedie do Seattlu. Ocitnete sa v koži Delsina Rowa, 24 ročného mladého výtržníka so sklonmi k ignorovaniu akýchkoľvek autorít. Jedného dňa objaví svoju nadľudskú silu a rozhodne sa bojovať proti represívnemu DUP-u (Department of Unified Protection). Vychutnajte si novozískaný dar a posúvajte svoje schopnosti až na hranicu. Vaše činy budú ovplyvňovať mesto aj ľudí okolo vás. Hra disponuje rozlíšením 720p i stiahnuteľným obsahom a v edicií PlayStation Hits.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %
Popis produktu

Pútavý príbeh

Súrodenci Roweovci žijú svoj pokojný život na americkom vidieku. Jeden z bratov je Delsin, mladý výtržník, ktorý sa venuje kresleniu grafitov. Starší brat Reggie je šerifom. Pri jednej z ich malých roztržiek sa stanu svedkami úteku niekoľkých conduitov s väzenského transportu. Delsin zisťuje, že aj on je jedným z nich. Teda človek so supershopnosťami. Preto sa rozhodne vycestovať do Seattlu a pomôcť v boji proti špeciálnej jednotke, ktorá takýchto ľudí chytá a zatvára ich do prísne stráženého vojenského zariadenia.

Vylepšovanie schopností

Na začiatku hry Delsin Rowe má iba jednu schopnosť a tou je ovládanie dymu. Pri plnení vedľajších misií si hlavný hrdina vylepšuje svoje schopnosti a tiež sa učí nové. Medzi nepovinné úlohy patria hlavne tie, ktoré pomáhajú vyčistiť štvrte od DUP vojsk. Na vyčistenie sektora budete musieť oslobodiť hlavnú základňu, ničiť sledovacie kamery, identifikovať agenta v utajení a vyjadriť svoj postoj pomocou grafitov.

Otvorený svet

Seattle sa rozkladá na dvoch oddelených ostrovoch. Prvý je dostupný ihneď. V prevažnej miere je na ňom nižšia zástavba, priemyselné budovy a občas aj nejaký ten park alebo iná zeleň. Druhý ostrov sa vám sprístupní v priebehu hrania hry. Druhý sa nesie v znamení moderného veľkomesta. Nachádzajú sa tu vysoké budovy, medzi ktorými je umiestnená čínska štvrť a ďalšie lokálne atrakcie. Obe polovice mesta sú rozdelené do šiestich sektorov. Po ich vyčistení sa vám sprístupní možnosť rýchleho premiestnenia, ktorá urýchľuje presun medzi lokáciami.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719701415

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore