Inteligentné práčky

Premeňte obyčajné pranie na neobyčajné. Zaobstarajte si modernú smart práčku s inteligentnými funkciami, s ktorou bude pranie naozaj hračka. Ovládať ju môžete pohodlne a jednoducho na diaľku prostredníctvom vášho smartfónu, a tak môžete mať vašu práčku neustále pod kontrolou.

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

Štítky

 • Cashback
 • Výpredaj
 • Produkty v akcii

Hodnotenie

iSmart (ovládanie mobilom)

Technológia

iTrieda energetickej účinnosti 2021

Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov

iKapacita bubna

 • 14 Kg
 • 15 Kg
Zobraziť všetky možnosti

HĺbkaiMax.otáčky odstreďovania

iDetská poistka

Farba

Trieda účin.odstreď.

iAquaStop funkcia

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 4 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Užite si všetky výhody inteligentných práčok

Ušetrite si čas a energiu a ovládajte svoju práčku pohodlne prostredníctvom moderných inteligentných funkcií. Moderné smart práčky majú oproti klasickým, bežným práčkam množstvo výhod. 

 • Môžete ich ovládať jednoducho na diaľku cez váš smart telefón odkiaľkoľvek, či už z práce, z postele alebo z pohodlia gauča. 
 • Zastavíte si pranie tak, aby bolo všetko hotové presne vtedy, keď dorazíte domov.
 • Zároveň vám inteligentné práčky ponúknu aj rôzne smart tipy, ktoré vám uľahčia pranie. Pomôžu s presným dávkovaním pracích prostriedkov a vyberú vhodný program.
 • Zistíte všetky informácie o stave vašej práčky – niektoré inteligentné práčky totiž vedia urobiť autodiagnostiku.

  Smart práčky Candy a LG: nabité modernými technológiami

  Na trhu sú dostupné smart práčky rôznych značiek a je len na vás, ktorú si vyberiete. Technológia Smart Touch spoločnosti Candy umožní bezdotykové prepojenie práčky pomocou technológie WiFi alebo Bluetooth so smart telefónom, ktorým môžete následne zariadenie ovládať.

  Jednoduchým stiahnutím aplikácie Candy simply-Fi a priložením vášho smartfónu k práčke zas môžete rozšíriť pracie možnosti a nájsť ten najvhodnejší prací cyklus a vhodný program pre vašu bielizeň.

  Vďaka technológii SmartThinQ spoločnosti LG je zas možné sťahovať si nové pracie programy a práčku sledovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Práčky LG sú vybavené aj technológiou LG Steam, ktorá odstráni až 99,9 % alergénov a roztočov.

  Smart práčky Samsung či Siemens. Ktorá bude tá vaša?

  Na vavrínoch nezaspal ani Samsung. Riešenie Al Control sa postará o to, aby ovládanie práčky bolo nielen čo najjednoduchšie, ale pamätá si aj všetky vaše používateľské návyky, podľa ktorých vám pranie nastaví presne na mieru.

  Dokáže tiež navrhnúť konkrétny prací cyklus. Aplikácia SmartThings odporučí ideálny program pre pranie a sušenie či poradí pri výbere cyklu a riešení problémov.

  Práčky Siemens, charakteristické maximálnym komfortom a vysokou výkonnosťou, môžete zas jednoducho kontrolovať a ovládať pomocou aplikácie Home Connect prostredníctvom WiFi pripojenia.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore