Inteligentné sušičky bielizne

Povedzte dosť zdĺhavému a nepraktickému sušeniu prádla na sušiaku. Vyskúšajte inteligentné sušičky, ktoré spájajú množstvo užitočných funkcií pre váš maximálny komfort. Ovládať a sledovať ich spotrebu môžete na diaľku jednoducho pomocou smartfónu. Sušenie prádla ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 1 výsledkov. Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Miele TWJ 660 WP

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Miele TWJ 660 WP, Sušička bielizne

 • Výpredaj −10 %
 • Hĺbka: 64.3 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo


  1 549,00 € 1 394,00 €

  O kategórii

  Inteligentné sušičky bielizne: Zjednodušte si každodenné aktivity

  Objavte čaro moderného sušenia prádla. Intuitívne ovládanie, praktické programy či funkcie a tá najlepšia starostlivosť o vašu bielizeň. S inteligentnými sušičkami bielizne si prídu na svoje aj tí najnáročnejší a všetci tí, ktorí hľadajú to najväčšie pohodlie pri ovládaní a obsluhe spotrebiča. Stačí si jednoducho stiahnuť aplikáciu do vášho smartfónu, tabletu či iného zariadenia a pohodlne sledovať či ovládať smart sušičku aj na diaľku.

  Zariadiť si svoju domácnosť však môžete aj inými inteligentnými spotrebičmi, a tak si svoje každodenné činnosti maximálne uľahčiť.

  Inteligentné sušičky s technológiou Home Connect

  Inteligentné sušičky Bosch môžete prostredníctvom vášho mobilného zariadenia pohodlne ovládať a monitorovať na diaľku pomocou aplikácie Home Connect. Nastaviť si tiež môžete aj automatické oznámenia o aktuálnom stave programu a iných užitočných veciach. Navyše s unikátnym systémom AutoClean vysušíte až 9 kg bielizne. Vďaka technológii Home Connect však môžete jednoducho ovládať aj inteligentné sušičky Siemens.

  To najjednoduchšie sušenie bielizne so smart sušičkami

   Ešte jednoduchšie a praktickejšie sušenie si užijete s inteligentnými sušičkami Samsung. Šikovné riešenie Al Control si nielenže pamätá vaše používateľské návyky, podľa ktorých vám nastaví sušenie na mieru, ale zobrazí vám aj všetky dôležité informácie.

  Vhodný program pre vašu bielizeň vám poradí aj aplikácia Candy Simply Fi, pomocou ktorej je možné ovládať inteligentné sušičky Candy na diaľku prostredníctvom WiFi + Bluetooth pripojenia.