Interaktívne projektory

Interaktívne projektory sú v práci a vzdelávacích inštitúciách stále obľúbenejšie. V porovnaní s tradičnými projektormi ponúkajú širšie a pútavejšie možnosti prezentácie. Hodiny strávené v škole či firemnej zasadačke budú omnoho zábavnejšie, keďže užívateľom umožňujú interakciu v reálnom čase.

Kategórie produktov

O kategórii

 

Interaktívne projektory pre pútavejšie prezentácie

Projektory dnes nájdeme nielen v rôznych inštitúciách, ale aj v domácnostiach. Napríklad mini projektory sa hodia skôr pre „domáce“ použitie či pre súkromné premietanie na záhrade alebo v prírode. Pre firmy, úrady a školy sú určené interaktívne projektory.

Používanie interaktívneho projektora posunie úroveň vašich prezentácií, prednášok a školení na vyššiu úroveň, keďže prináša tieto výhody:

  • vyššiu kvalitu prezentácie: v reálnom čase môžete napr. zmeniť poradie jednotlivých snímok, písať alebo kresliť priamo do obrázkov pomocou digitálneho pera (DLP projektory) alebo dokonca dotykom prsta (niektoré infračervené projektory)        
  • lepšie a názornejšie vyjadrenie myšlienky: pedagóg alebo školiteľ môže zvýrazniť text, označiť obrázok či jeho časť, a tak zdôrazniť to najdôležitejšie   
  • vyššiu interakciu s poslucháčmi a divákmi: vizuálne podnety spolu s ústnym komentárom sú zaujímavejšie a dokážu lepšie upútať a udržať pozornosť.

V našom e-shope zoženiete špičkové projektory BenQ, ktoré vynikajú:

1.    perfektným obrazom, vysokým kontrastom a výbornou čitateľnosťou aj v dobre osvetlených miestnostiach

2.    možnosťou premietania na rôznych povrchoch

3.    inovatívnou technológiou SmartEco, ktorá ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.

Inštalácia interaktívneho projektora

Inštalácia je naozaj veľmi jednoduchá. Všetko potrebné nájdete u nás v sekcii Príslušenstvo k projektorom. Okrem samotného projektora sa vám bude hodiť plátno, na ktoré sa premieta obraz a držiak na projektor, pomocou ktorého môžete upevniť projektor na stenu alebo na strop.