Apple iPhone 12 mini

Apple iPhone 12 mini je elegantný a podivuhodne malý smartfón, ktorý sa svojimi technickými parametrami najviac podobá základnej verzii iPhone 12. Jedinou zmenou je menšia kapacita batérie. Uhlopriečka displeja 5,4“ je príjemným návratom ku malým sexy rozmerom iPhonov. Inak je všetko rovnaké – odolnosť proti vode, fotoaparát, čip A14 Bionic – najrýchlejší čip v smartfóne, alebo podpora 5G siete. Zistite si viac o parametroch tohto smartfónu, ktoré vám pomôžu sa pri nákupe rozhodnúť.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

iPhone 12 mini: Malý, ale neuveriteľne výkonný spoločník

Pamätáte si ešte na modely iPhone 4 a 5, ktoré mali ostrejšie črty a kovový rámček? Práve tieto atribúty so starými legendárnymi modelmi zdieľajú aj iPhony 12. A vracajú sa tak k obľúbenému dizajnu. Vo vzhľade sa však všetka podobnosť končí.

iPhony z edície 12, vrátane verzie mini, Apple naplnil špičkovou technológiou, ktorá množstvo konkurencie prekonala o niekoľko generácií. Veď aj v tomto drobčekovi sa ukrýva čip A14 Bionic, ktorý zvládne vykonať 11 biliónov operácií za sekundu. Vďaka nemu je iPhone 12 mini čertovsky rýchly.

Apple iPhone 12 mini prekvapí svojou výbavou

Operačný systém iOS 14, Bluetooth 5.0, Face ID a bezdrôtové nabíjanie očakával každý. iPhone 12 mini prekvapí skvelým Super Retina XDR (OLED) displejom. Kontrast a realistickosť farieb je na maximálnej úrovni – veď ide o doposiaľ najlepší displej od Applu.

Praktické je odolné sklo, ktoré je v porovnaní s iPhonom 11 pri páde 4x odolnejšie, alebo podpora 5G sietí. Práve vďaka tomu si zavoláte cez Face Time v HD rozlíšení alebo stiahnete film lusknutím prstov.

Čerešničkou na torte je fotoaparát, s ktorým spravíte parádne fotky ako s profesionálnym foťákom. Čo je pri rozmeroch 131,5 x 64,2 x 7,4 mm skutočne obdivuhodné. Poteší aj optická stabilizácia obrazu pre foto aj video.

Mimochodom, s týmto smartfónom nahrajete aj video v rozlíšení 4K. iPhone 12 mini na vás čaká vo farbách: Apple iPhone 12 mini červený, iPhone 12 mini modrý, iPhone 12 mini biely, iPhone 12 mini zelený a iPhone 12 mini čierny.

Kapacita úložiska prichádza v troch variantoch: 64 GB, 128 GB a 256 GB

TIP: Pozrite si aj ďalšie smartfóny z radu iPhone 12 a zistite, v čom sa od seba líšia.