Apple iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max vie všetko to, čo iPhone 12 Pro. Keďže je väčší, vojde sa doň lepšia baterka a foťák. Verzia Pro Max má navyše päťnásobný rozsah optického zoomu a lepšiu optickú stabilizáciu. Trošku vyššia hmotnosť je vyvážená veľkým prehľadným displejom s uhlopriečkou 6,7“ pre pohodlnejšiu prácu a ešte úžasnejší zážitok z prezerania fotiek a videí. Aj túto verziu si môžete zadovážiť v luxusných farbách, ktoré na šasi z chirurgickej ocele pôsobia naozaj elegantne.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 12 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Apple iPhone 12 Pro Max: Čo hovoria užívatelia

Užívatelia si v recenziách chvália rýchlosť spúšťania aplikácií, úžasne veľký displej, ktorý zlepší produktivitu práce, výdrž batérie, elegantný dizajn, dokonalý displej, špičkový fotoaparát, výkon procesora a rýchlosť odpovedí alebo pohodlné uchopenie v rukách a kompatibilitu s doplnkami MagSafe. A čo hovoríme o najväčšom z novej generácie iPhonov my?

Apple iPhone 12 Pro Max: Kvalita, ktorá za to stojí Verzii Pro Max nechýba nič zo základnej verzie iPhone 12. Naopak má niekoľko vylepšení, ktoré stoja za vyššiu investíciu. Prvou z nich je veľký displej Super Retina s neuveriteľne realistickými farbami, za ktorými stojí aj ostrejší kontrast medzi čiernou a bielou. Displej chráni Ceramic Shield, vďaka čomu je sklo pri páde 4x odolnejšie než pri modeli iPhone 11.

Skvelý prvý dojem umocňuje aj telo smartfónu z chirurgickej ocele. Luxusný materiál podtrhujú elegantné farby: nový iPhone sa predáva vo farebných variantách iPhone 12 Pro Max Graphite, iPhone 12 Pro Max Pacific Blue, iPhone 12 Pro Max Gold a iPhone 12 Pro Max Silver.

Podpora 5G a čo to pre vás znamená

12 Pro Max podporuje 5G siete. Čo pre vás znamená samé príjemné skutočnosti: video cally v HD rozlíšení, film stiahnutý za chvíľu, super rýchle je aj nahrávanie súborov online.

iPhone 12 Pro Max si zamilujete pre rýchlosť odozvy a skvelý foťák 

Všetky modely generácie iPhone 12. K novému smartfónu si rovno zaobstarajte aj super slúchadlá Apple AirPods, ktoré majú skvelé hodnotenia.

A čo foťák? Ten sa vyrovná kvalitným drahým fotoaparátom. Zachytí aj detaily, farby budú skutočne realistické.
Oproti iným iPhonom má až o 47 % väčší snímač. Sústava 12 Mpx profesionálnych kamier s ultraširokouhlým objektívom, širokouhlým objektívom a teleobjektívom jednoducho nemá chybu. Spokojní so svojimi fotkami budete aj pri slabom svetle a v noci. Super je aj nová optická stabilizácia obrazu pre dokonalé fotky v pohybe.

TIP: Pozrite si všetky modely generácie iPhone 12. K novému smartfónu si rovno zaobstarajte aj super slúchadlá Apple AirPods, ktoré majú skvelé hodnotenia.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore