Apple iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro má rovnaké rozmery ako základná verzia, ale pýši sa pevnejším a luxusnejším telom z chirurgickej ocele. Má aj lepší zadný fotoaparát s teleobjektívom navyše a štvornásobný rozsah optického zoomu. Vďaka skeneru LiDAR robí verzia PRO úžasné portréty aj v nočnom režime a v slabom svetle. Užívateľov poteší aj väčšia pamäť RAM a podpora formátu Apple ProRAW, ktorý vám poskytne väčšiu mieru kreatívnej kontroly pri úpravách fotiek. Okrem toho budete mať na výber z iných, podľa mnohých elegantnejších farieb.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 12 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Apple iPhone 12 Pro: Jeden z najlepších smartfónov roku 2021

iPhone 12 Pro patrí k tomu najlepšiemu, čo dnešný trh so smartfónmi ponúka. A takto to podľa všetkého ostane aj počas nasledujúcich mesiacov. Svedčia o tom aj najrôznejšie odborné a užívateľské recenzie, ktoré modely z radu iPhone 12 hodnotia veľmi pozitívne. iPhone 12 Pro si určite zamilujete aj vy.

Tu sú 4 dôvody, prečo ísť práve do verzie „Pro“:

  • Väčšia pamäť RAM a úložisko: zatiaľ čo iPhone 12 v základnej verzii ponúkne maximálne 256 GB, verzia Pro môže mať pamäť až 512 GB. Ďalšie varianty sú iPhone 12 Pro 256 GB a iPhone 12 Pro 128 GB. Pamäť RAM je 6 GB oproti 4 GB základnej verzie.
  • Luxusnejší materiál: verzia Pro oslní pevnejším a luxusnejším telom z chirurgickej ocele.
  • Lepší fotoaparát: okrem ultraširokouhlého a širokouhlého objektívu ponúka verzia Pro aj teleobjektív pre fotenie portrétov s ešte väčším priblížením. Poteší aj 4x rozsah optického zoomu. iPhone 12 Pro má tiež LiDAR skener, ktorý zlepšuje fotky fotené pri nedostatočnom svetle a v tme. Túto technológiu využijete aj v aplikáciách pre rozšírenú realitu.
  • Elegantnejšie farby: pozrite si farebné verzie s názvom tichomorská modrá, zlatá, grafitovo sivá a strieborná

Samozrejmosťou je špičková odolnosť proti vode (vydrží až 30 minút v hĺbke až 6 metrov), super odolné sklo, možnosť nakrúcať 4K video, úžasný 6,1“ displej Super Retina XD, najrýchlejší čip medzi smartfónmi A14 Bionic, Face ID a kompatibilita s doplnkami a bezdrôtovými nabíjačkami MagSafe. Radosť z nového telefónu umocnia aj slúchadlá – špičkové bezdrôtové Apple AirPods.

TIP: Pozrite si úvodnú stránku pre iPhony 12, kde nájdete krátke porovnanie všetkých modelov tejto generácie, alebo si detailne prezrite každý model zvlášť: iPhone 12, iPhone 12 Mini a iPhone Pro Max.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore