iQtech WT004 USB Wi-Fi 1,8m Smart predlžovačka 4x USB


Wi-Fi spín.zásuvka, Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, Technológia: Wifi, Kompatibilné s hl. asistentom: Google Assistant, Použitie: interný, Napájanie: 230 V. Viac info


Cena 57,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,16 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Smart predlžovačka iQtech WT004 vám umožní ovládanie pripojených spotrebičov prostredníctvom siete Wi-Fi. Zariadenie sa pripája bezdrôtovo k vášmu smartfónu alebo tabletu, pomocou aplikácie Smart Life (Android/iOS) môžete jednoducho ovládať jednotlivé zásuvky. Predlžovačka obsahuje 4 el. zásuvky (ovládané samostatne) a 4 USB porty pre nabíjanie vašich prenosných zariadení (max. prúd 2,4 A). Nechýba možnosť automatizácie - plánované zapnutie/vypnutie a prepojenie s ďalšími iQtech zariadeniami. Podpora hlasových asistentov Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Siri. Predlžovačku je možné zapnúť/vypnúť aj manuálne pomocou tlačidla. Maximálna celková záťaž je 10 A (2400 W) / 230 V. Ovládanie na diaľku vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

 

Inteligentná predlžovačka

K inteligentnej predlžovačke iQtech WT004 môžete pripojiť 4 elektrospotrebiče a 4 USB zariadenia, ktoré môžete následne ovládať na diaľku pomocou vášho smartfónu. Nechýba podpora časovača a plánovaného zapnutia/vypnutia. Produkty iQtech SmartLife vám umožnia ovládanie, monitorovanie a automatizáciu vašej domácnosti jednoducho pomocou vášho smartfónu alebo tabletu, ktorý bude slúžiť ako riadiace centrum celého systému. Pripojiť môžete rôzne senzory, uzávery, žiarovky, IP kamery, inteligentné zásuvky a mnoho iných inteligentných zariadení značky iQtech. V aplikácií Smart Life, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Android a iOS je možné vytvoriť rôzne automatizované scény. Predlžovačka je kompatibilná s Amazon Alexa a Google Home, nechýba ani podpora otvoreného automatizačného systému IFTTT.

Vlastnosti iQtech WT004

  • Ovládanie a info o stave pomocou aplikácie
  • Pripojenie štyroch 240 V spotrebičov a štyroch USB zariadení
  • Funkcia časovača nastaviteľná pomocou aplikácie
  • Informácie o stave zapnutia a vypnutia LED kontrolkou
  • Mechanický vypínač pre okamžité vypnutie a zapnutie
  • Prevádzkové napätie: 220 - 240 V / AC / 50 - 60 Hz
  • Maximálny prúd: 10 A / 2400 W
  • Maximálny prúd USB: 2,4 A (celkovo max. 4 A)
  • WiFi 2,4 GHz
  • Dĺžka káblu: 180 cm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ SMART produktu zásuvka
Oblasť využitia ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií iQtech WT004 USB Wi-Fi 1,8m Smart predlžovačka 4x USB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami