iRobot Braava 390T robotický mop

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

iROBOT Braava 390T je inteligentný robotický mop, ktorý sa stane súčasťou vašej domácnosti. Braava je vhodná na všetky podlahy s pevným povrchom: dlažby, vinyl, linoleum, drevené a laminátové podlahy. Model 390T je nástupcom modelu 380 a odlišuje sa predovšetkým komfortnou rýchlonabíjacou základňou, ktorá dokáže nabiť robota len za 2 hodiny. Výbava robota zahŕňa aj technológiu PRO-CLEAN, NorthStar alebo funkciu Pause / Resume.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 21 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

iROBOT Braava 390T

Mopovací robot iROBOT Braava 390T vám pomôže udržiavať vaše podlahy stále čisté. Pomocou handričiek z mikrovlákna alebo jednorazových handričiek môžete mopovať na sucho, alebo mopovať na vlhko všetky pevné podlahy vo vašej domácnosti. Je to tak jednoduché. Iba založte handričku, položte Braavu na podlahu a spustite upratovanie. Braava systematicky upratuje celú podlahu, pričom využíva pokročilú robotickú technológiu a zapamätá si miesta, kde už bola, a na ktorých je ešte potrebné upratať.

Tiché upratovanie

Môže upratovať skoro ráno aj neskoro v noci, napriek tomu nikoho nezobudí. Kolieska poháňa tichý elektromotor, preto nie je Braava počas upratovania vôbec počuť.

Čistiace režimy

Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimy. Zametanie a mopovanie. Režim  zametanie slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Nečistoty priľnú na bielej utierke z mikrovlákna, ktorú po skončení upratovania stačí jednoducho vytriasť. V tomtor ežime sa Braava pohybuje v miestnosti v dlhých dráhach, vždy tam a späť, tam a späť atď. Režim mopovanie slúži k efektívnemu vytieraniu tvrdých podláh. Braava sa pohybuje v krátkych dráhach, vždy doprava, tam a späť, doľava, tam a späť, dopredu a znovu. Vďaka tomuto postupu dokáže veľmi efektívne zbaviť podlahu mastnoty, prachu a dokonca aj rôznych škvŕn.

Navigácia NorthStar

Funguje ako vnútorný GPS. Projekčná kocka NorthStar vysiela signál, pomocou ktorého Braava bezpečne pozná svoju aktuálnu polohu v miestnosti a hlavne miesta, ktoré zostáva upratať. Na konci vytierania sa Braava vždy vráti na miesto, kde s upratovaním začínala. To je technológia NorthStar.

Inteligentné upratovanie

Braava upratuje inteligentne a hlavne dôsledne. Zájde pod posteľ, nábytok, uprace starostlivo pozdĺž stien alebo okolo odpadkového koša či nôh stola. Citlivo pritom reaguje na prekážky v miestnosti. Nenaráža do nábytku a zaregistruje napríklad koberec, zastaví sa, otočí a vytrie priestor okolo neho. Jednoducho pochopí, že drhnúť koberec utierkou z mikrovlákna nie je dobrý nápad.

Možnosť použitia viacerých navigačných kociek

Braava 390 Turbo dokáže komunikovať s viacerými navigačnými kockami s rôznym signálom. Pri ich použití môže Braava upratovať väčší priestor. Navigačné kocky doporučujeme umiestniť do priestoru cca 7 m od seba, aby sa pokrytie signálom jednotlivých kociek prekrývalo. Braava 390 Turbo bude upratovanie vykonávať automaticky naprieč celým priestorom, ktorý je signálom pokrytý.

Systém PRO-CLEAN

Braava 390 Turbo zvyšuje efektivitu vytierania nasadením systému PRO-CLEAN. Ten vďaka zásobníka na čistiaci roztok zabudovanému vo fixačnej podložke udržuje utierku z mikrovlákna počas upratovania neustále vlhkú. Vďaka tomu Braava 390 Turbo odstráni z podlahy aj odolnejšie škvrny. Plná nádrž vystačí na upratovanie až 30 m2. Do nádržky nalejte vlažnú vodu a pridajte čistiaci prípravok. Môžete použiť Scooba Juice alebo akýkoľvek iný prípravok určený k upratovaniu podláh. Dodržujte dávkovanie uvedené na etikete vami zvoleného prípravku, väčšinou odporúčame do nádržky PRO-CLEAN naliať 3 kvapky čistiaceho prostriedku.

Pause / Resume

Ak potrebujete Braavu na chvíľu zastaviť, vyriešiť, čo je potrebné, a potom obnoviť proces vytierania? Nie je problém. Funkcie pauzy a opätovného spustenia (pause / resume) zabezpečí, že Braava bude pokračovať s upratovaním tam, kde bola zastavená.

Rýchlonabíjanie

Braava 380 Turbo je vybavená turbo nabíjačkou, ktorá skráti dobu nabíjania robota zo 4 hodín na polovicu.

Obsah balenia:

 • 1x iRobot Braava 390 Turbo
 • 1x Viacúčelová čistiaca podložka
 • 1x Batérie NiMH 2000 mAh (vnútri robota)
 • 2x Utierka na zametanie
 • 2x Utierka na vytieranie
 • 1x Podložka s nádržkou PRO-CLEAN
 • 1x Navigačná kocka
 • 1x Napájací zdroj
 • 1xTurbo nabíjačka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 180 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Automatické dobíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Irobot
iSmart: Nie
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 24 cm
Hmotnosť: 1800 g
Výška: 8 cm
Hĺbka: 22 cm

Batérie

Typ batérie: Ni-MH
Doba nabíjania: 2 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Prevádzková doba: 180 min.

Ďalšie parametre

Mopovanie: Áno
Časový rozvrh: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Určenie bodu vysávania: Nie
Automatické dobíjanie: Nie
Senzor proti pádu zo schodov: Áno
Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: IROBOT BRAAVA 390

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore