iRobot Roomba 976

Cena:
399,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

iRobot Roomba 976 povysáva celú plochu domácnosti vďaka systému navigácie iAdapt 2.0 s vizuálnou lokalizáciou. Dokáže vysávať až 75 minút a pokiaľ je to potrebné, automaticky sa dobije a pokračuje. 5-krát výkonnejší AeroForce systém dôkladne povysáva prach, špinu, vlasy ale aj zvieracie chlpy. Aplikácia iRobot HOME umožňuje spustiť, naplánovať, alebo upraviť vlastnosti vysávania. Reporty Clean Map zobrazia mapu povysávaného priestoru.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Praktický pomocník do každej domácnosti 

Robotický vysávač iRobot Roomba 976 je vybavený inteligentným systémom navigácie iAdapt 2.0. Spolu s vizuálnou lokalizáciou a kamerou, zabezpečia aby sa vysávač sám orientoval po celej ploche v domácnosti a vedel si zapamätať svoju polohu. Roomba poskytne až 75 minút prevádzky a pokiaľ je potrebné, automaticky sa dobije, aby mohla pokračovať vo vysávaní.

Vysáva všetky typy povrchov s 5x výkonnejším motorom 

Vnútro robotického vysávača Roomba 976 v sebe ukrýva 5x výkonnejší motor (v porovnaní so systémom AeroVac v Roombe série 600 a 700), ktorý povysáva všetku špínu z akýchkoľvek povrchov. Troj-stupňový systém čistenia AeroForce s Gen 2 motorom je bezúdržbový a dôkladne vysáva nielen podlahy, ale aj koberce. Automaticky prispôsobí zdvih čistiacej hlavy pre zabezpečenie optimálneho výkonu a plynulo prechádza medzi pevnými podlahami, menšími rohožami, dlažbou, kobercami a inými typmi podláh.

Senzor Dirt Detect 

Disponuje senzorom Dirt Detect, ktorý upozorní Roombu na väčšie množstvo znečistenia. Vďaka tomu tak strávi vysávač viac času čistením na tých miestach, ktoré sú viacej znečistené, až kým nie sú úplne čisté. Navyše je ideálna na vysávanie zvieracích chlpov. Rotujúce kefy odolné voči namotávaniu vlasov zbierajú dlhé a krátke chlpy, a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Výkonné vysávanie spolupracuje s vysokoúčinným filtrom, ktorý zachytí až 99% psích a mačacích alergénov.

Aplikácia iRobot Home

Spustenie vysávania na Roombe 976 je veľmi jednoduché, stačí na to jednoduchý dotyk v aplikácii, nech ste kdekoľvek. Alebo iba zatlačte tlačidlo CLEAN na Roombe. Aplikácia ponúka celý rad ďalších užitočných funkcií. V aplikácii si  prezriete štatistiky, históriu a tiež dostanete push správu o skončení vysávania. Vďaka reportu Clean Map budete sledovať kde všade Roomba vysávala. S virtuálnou stenou Dual Mode si vyčleníte priestor tzv. ochrannú zónu, do ktorej Roomba nevstúpi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 75 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Irobot
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 42 cm
Hmotnosť: 5600 g
Výška: 51 cm
Hĺbka: 13,4 cm

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 2 hod.

Energetické údaje

Prevádzková doba: 75 min.

Ďalšie parametre

Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno
Automatické dobíjanie: Áno
Senzor proti pádu zo schodov: Áno
Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 15 mm
Mopovanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: R976040

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore