iRobot Roomba Combo j7+ modrý


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 240 min., Typ navigácie: Gyroskop, Permanentná mapa upratovania, Mapovanie viacero podlaží, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, Automatické vysypanie, Výška vysávača: 9,8 cm. Viac info


Cena 860,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,22 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Robotický vysávač iRobot Roomba Combo j7+ je inteligentný pomocník, ktorý vysáva a mopuje naraz. Jeho prevádzková doba je až 240 minút a vďaka gyroskopu sa pohybuje bezchybne po vašom dome. Navyše, má aj funkciu automatického vysypávania, ktorá vám ušetrí čas a námahu.

 

iRobot Roomba Combo j7+

 • Vysáva a mopoje naraz
 • Štvorstupňový čistiaci systém AeroForce™
 • Automatické vysypávanie zberného koša v čistiacej stanici Clean Base®
 • Typ batérie: Li-ion
 • Kapacita zberného koša: 313 ml
 • Objem nádržky na vodu: 210 ml
 • Rozpoznanie a identifikácia prekážok
 • Dôkladné vysávanie s 2 hlavnými kefami
 • Navigácia iAdapt® 3.0
 • Funkcia Imprint Link™
 • Funcia keep Out Zones
 • Umývateľná nádoba na nečistoty
 • Účinné čistenie srsti 
 • Ovládanie hlasom cez služby Google Home a Amazon Alexa
 • Antialergický systém
 • Detekcia a vyhýbanie sa prekážkam

Robotický vysávač a mop

Najpokročilejší robot Roomba® Combo j7+ je jediný skutočne samostatný robotický vysávač 2v1 s úplne vysúvacím mopom. Vďaka novému operačnému systému iRobot OS vie rozlíšiť pevné podlahy a koberce a sám vyhodnotí, kde povysávať a kde vytrieť. Tento robot je naozaj samostatný a ešte chytrejší, než si myslíte.

Prvý skutočne samostatný robot 2v1

Roomba Combo® j7 je prvým robotickým vysávačom a mopom v jednom, ktorý je skutočne samostatný. Jeho vysúvací mop je jedinečný a umožňuje mu úplne zdvihnúť sa nad koberec. S týmto pomocníkom získate dokonalú čistotu a efektívne odstránenie nečistôt z podlahy.

Mop, ktorý nenamočí koberec

Vďaka inteligentnému systému rozpoznávania koberecov automaticky zdvihne a zasunie mopovaciu podložku, aby sa zabránilo namočeniu kobercov. Sám pozná, kde má povysávať a kde mopovať, čo znamená, že podlahy budú čisté a koberce suché.

Presne vie, čomu sa vyhnúť

Navigácia PrecisionVision vynikajúci pomocník, ktorý presne rozpoznáva objekty pred sebou, a podľa toho reaguje. Bez problémov sa vyhne predmetom ako oblečenie, batohy, hračky domácich maznáčikov.

Nový druh upratovania

Roomba Combo® j7 je prvý skutočne samostatný robot 2v1 na svete. S týmto robotom už nemusíte mať starosti s upratovaním, pretože dokáže čistiť koberce aj tvrdé podlahy v jednom upratovacom cykle. Jeho účinnosť je taká vysoká, že dokáže pokryť až 93 štvorcových metrov.

Automatický robot 2v1 s úplne zasúvacím mopom

Ostatné zariadenia typu 2v1 dvíhajú mopy len niekoľko milimetrov nad koberec - ak vôbec. Roomba Combo® j7, ale zdvihne a zasunie, čím sa úplne zabráni namočeniu koberca.

Upratuje, kde chcete a kedy chcete

Vďaka pokročilému systému iRobot OS vie presne, kde je potrebné upratovať. S možnosťou nastavenia množstva čistiaceho prostriedku, môže zamieriť na miesta, kde je to najviac potrebné. S rôznymi úrovňami čistenia pre jednotlivé miestnosti, zaručuje efektívne a dôkladné vysávanie a utieranie podlahy.

Jednoducho vie, čo upratovať a čomu sa vyhnúť

iRobot Roomba 980 je vybavený inteligentným operačným systémom iRobot OS, ktorý zabezpečuje efektívne a bezproblémové upratovanie vášho domova. Jeho pokročilý senzorový systém dokáže detekovať rôzne prekážky, ako sú oblečenie, batohy, hračky domácich maznáčikov a inteligentne sa im vyhnúť. 

Neuveriteľne výkonné vysávanie

Bočná kefka na upratovanie pozdĺž stien a dve rotujúce gumové kefy sú súčasťou štvorstupňového upratovania. S vysokým sacím výkonom a využitím jedinečnej technológie vytierania dokáže vysávať a mopovať súčasne na tvrdých podlahách. Na kobercoch je schopný zdvihnúť mopovaciu podložku a pokračovať vo vysávaní.

Pokojne dýchajte aj pri výmene vrecka

Vrecúška pre vysávač sú špeciálne vyvinuté na zachytávanie aj najmenších častíc veľkosti až 0,7 mikrónu. Po naplnení je sáčok starostlivo uzavretý, aby zabránil uniknutiu prachu. Vhodné pre všetky typy vysávačov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 240 min.
Automatické vysypanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Gyroskop
Mapovanie viacero podlaží Áno
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia iRobot Roomba Combo j7+ modrý

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Rastislav

11. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalitné spracovanie