Popis produktu

Robotický vysávač iRobot Roomba i7+ (7558)

 • Ovládanie prostredníctvom mobilu alebo tabletu
 • Doba nabíjania 90 minút
 • Výdrž batérie 75 minút
 • Typ batérie Líthium-iónová
 • Vysávač dokáže rozlišovat jednotlivé miestnosti
 • Sám sa postará o vyprázdnie zásobníka
 • Vysokoúčinný filter
 • Objem zásobníka: 0,4 litra
 • Umývateľný zásobník
 • Neobmedzená veľkosť plochy na upratovanie
 • Maximálna výška prahu 2 cm
 • Hlučnosť: 58 dB

iRobot Roomba i7 +

S  vysávačom iRobot Roomba® i7+ vstúpi do vašej domácnosti vrchol súčasnej robotiky. Vďaka unikátnemu systému navigácie iAdapt 3.0 s inteligentným mapovaním Imprint sa dokonale zorientuje v priestore a zvolí vždy najlepšiu techniku ​​upratovania. Roomba i7+ tak dokáže upratať akokoľvek veľké priestory. Prelomovým míľnikom značky iRobot je potom geniálna funkcia automatického vysypávania zberného koša.

Navigácia iAdapt 3.0 s inteligentným mapovaním Imprint

Najvyspelejšie navigácia iAdapt 3.0 ľahko zvládne dokonalé upratovanie priestoru s neobmedzenou veľkosťou. Roomba i7+ disponuje kamerou, prostredníctvom ktorej rozpoznáva prekážky, jednotlivé druhy nábytku a podľa toho zvolí najlepší spôsob upratovania. Vďaka inteligentnému mapovaniu Imprint sa Roomba naučí rozoznať jednotlivé miestnosti, a vy si tak môžete zvoliť konkrétne priestory, kedy a kde má robot upratovať. Roomba všetky plochy uprace dvakrát. Dôkladnejšie upratovanie oceníte predovšetkým v domácnostiach s malými deťmi alebo domácimi zvieratami.

S mobilnou aplikáciou iRobot HOME 

Svojho robota môžete pohodlne ovládať prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu napríklad z práce alebo z dovolenky. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo CLEAN a pustí sa do práce. Aplikácia iRobot HOME ponúka aj celý rad ďalších užitočných funkcií a dôležitých informácií v českom jazyku. Aplikácia vás upozorní, kedy je potrebné vyčistiť kefy alebo ďalšie časti robota. Nájdete tu tiež inštruktáž, ako takú údržbu vykonať. Inteligentná aplikácia si vedie štatistiky histórie jednotlivých upratovacích cyklov.

Prémiový trojstupňový čistiaci systém AeroForce

iRobot Roomba i7 je vybavená patentovaným trojstupňovým čistiacim systémom AeroForce, ktorý sústredí prúd vzduchu do úzkej štrbiny medzi rotujúce kefy. Tým dochádza k mimoriadnej akcelerácii vzduchu a v kombinácii s vysoko účinným motorom sa sací výkon zvyšuje až na desaťnásobok *.
 
1. Rotujúca bočné kefka
Bočná kefka robota dokonale vyčistí miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné zákutia.
 
2. Dve proti sebe rotujúce kefy AeroForce
Patentovaný systém dvoch proti sebe rotujúcich gumových kief so špeciálnymi lamelami zbiera nečistoty zo všetkých druhov tvrdých podláh a kobercov. Na tvrdých podlahách kefy poháňajú nečistoty priamo do zberného koša. Pri upratovaní kobercov najskôr dochádza k uvoľneniu nečistôt z vlákna koberca a následne k ich zberu.
 
3. Výkonný sací motor
Vysávanie jemného prachu zabezpečuje výkonný sací motor a o filtráciu vzduchu sa postará vysoko efektívny filter AeroForce.

* V porovnaní s iRobot Roomba sériou 600

Nabíjacia a čistiaca stanica Clean Base™

S funkciou automatického vysypávania zberného koša zažijete doteraz nepoznaný komfort. Roomba i7+ v kombinácii s nabíjacou a čistiacou stanicou Clean Base™ vám umožní zabudnúť na vysávanie na celé týždne. Jednorázový sáčok na nečistoty vnútri stanice pojme až 30 zberných košov robota. Jeho praktické spracovanie znemožňuje únik prachu a nečistôt späť do okolia. Akonáhle je čas vrecko vymeniť, indikátor na stanici vás upozorní.

Batéria Li-Ion

Prednosťou tejto lítiovej batérie je vysoká kapacita a dlhá životnosť.

Senzory proti pádu zo schodov

Senzory umiestnené na spodnej časti robota bezpečne rozoznajú voľný priestor pod sebou, a tým úplne vylúčia možnosť pádu zo schodov alebo iných vyvýšených miest.

Systém proti zamotaniu do káblov

iRobot myslí na bežnú domácnosť, preto svoje robotické vysávače vybavil funkciou, ktorá zabraňuje zamotaniu do káblov či strapcov od koberca.

Umývateľný zberný kôš AeroForce

Roomba disponuje umývateľným zberným košom a jeho údržba je tak oveľa jednoduchšie.

Program SPOT - ideálne riešenie pre lokálne upratovanie

Veľmi praktický program SPOT pošle vašu lopatku a metličku do múzea. Po ručnej aktivácii robot dôkladne uprace priestor s priemerom 1 m², napríklad keď sa vám v kuchyni vysype cukor alebo keď chcete pohodlne upratať zádverie.

Nárazník so spomaleným dotykom

Nárazník so spomaleným dotykom je šetrný k vášmu nábytku. Dokáže rozoznať zdanlivé prekážky ako prikrývka cez posteľ či závesy a upratať tak efektívne aj pod posteľou či práve okolo záclon a závesov.

 


Robotický mop iRobot Braava Jet 250

 • Čistí až 25 m² režime zametania a až 20 m² v režime mopovania
 • 3 režimy čistenia (mokré mopovanie, suché a vlhké zametanie)
 • Automatická voľba režimu 
 • Využíva jednorazové čistiace podložky
 • Ovládanie cez aplikáciu iRobot HOME
 • Režim virtuálnej steny
 • Navigácia iAdapt 2.0
 • Upratovanie pozdĺž stien a pod nábytkom
 • Senzory proti pádu zo schodov

Navigácia iAdapt 2.0

Robotický mop iRobot Braava Jet 250 ponúka presnú navigáciu iAdapt 2.0, ktorá nezanechá ani centimeter neuprataného priestoru. Braava jet bezpečne pozná svoju aktuálnu polohu v miestnosti a hlavne miesta, ktoré zostáva upratať. Po dokončení upratovania sa robot vráti presne na miesto, kde upratovanie začal.

Vyčistí každý kút

Braava upratuje inteligentne a hlavne dôsledne. Braava jet je určená na mopovanie kuchýň, kúpeľní a menších priestorov. Vďaka jej štvorcovému tvaru a kompaktným rozmerom sa dostane na ťažko dostupné miesta

3 režimy upratovania

Mokré mopovanie - Braava jet sa pohybuje v krátkych dráhach do tvaru písmena V. Vďaka rozprašovaču tekutiny a vibračnej čistiacej hlave dokáže robot dokonale zbaviť podlahu mastnoty, prachu a škvŕn.

Vlhké zametanie - Je určené na stieranie prachu a zbavenie podlahy mastnoty. Braava jet sa pohybuje v lineárnych dráhach, pričom rozprašovačom aplikuje na podlahu menšie dávky vody.

Suché zametanie - Tento režim zaisťuje odstránenie prachu, vlasov, chlpov a menších nečistôt suchou cestou. V tomto režime sa Braava jet pohybuje v lineárnych dráhach.

Poradí si s každou špinou

Presné rozprašovanie tryskou uvoľní špinu a lepkavé nečistoty bez ostriekania nábytku, kobercov alebo stien. Testované v režime mokrého mopovania na zaschnutých škvrnách od kávy a sladených nealko nápojov.

Vibračná čistiaca hlava

Braava jet disponuje vibračnou čistiacou hlavou, vďaka ktorej dokáže efektívne zbaviť podlahu mastnoty a škvŕn. Vibrácie robot používa v režime mokrého a vlhkého upratovania.

Mobilná aplikácia iRobot HOME

S mobilnou aplikáciou iRobot HOME vo vašom smartfóne alebo tablete môžete Braavu jet ovládať a nastavovať parametre jednotlivých režimov upratovania z pohodlia vášho domova. Spojenie funguje na úrovni Bluetooth a je možné ovládať nasledujúce funkcie:spustit nebo zastavit úklid...

Režim virtuálnej steny

V prípade, že je potrebné upratať len konkrétnu časť miestnosti, môžte uviesť Braavu jet do režimu virtuálnej steny dlhým stlačením tlačidla CLEAN. Braava jet za sebou vytvorí virtuálnu stenu a uprace priestor len pred sebou a po stranách.

Automaticky čistí na základe vašich potrieb

Braava jet podľa založenej čistiacej podložky automaticky zvolí správny režim čistenia. Možnosť vytvoriť neviditeľnú bariéru pre čistenie miestností bez dverí. 

Jenoducho bez dotyku

Čistiace podložky jednoducho uvoľníte a zahodíte stlačením tlačidla, bez dotyku so špinou a nečistotami. A bez jediného dotyku so špinou a nečistotami. Braava jet disponuje nádržkou na vodu s objemom 150 ml. Nádržka dávkuje rozprašovač pri mokrom a vlhkom čistení podlahy. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 75 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Irobot
iSmart: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 33,5 cm
Hmotnosť: 3400 g
Výška: 9,3 cm
Hĺbka: 33,5 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 62 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 1,5 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Prevádzková doba: 75 min.

Ďalšie parametre

Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Áno
Prekonanie prekážky do výšky: 20 mm
Mopovanie: Áno
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno
Technológia: Wifi
Automatické dobíjanie: Áno
Senzor proti pádu zo schodov: Áno

Ostatné

Kód produktu: ROOMBA I7+ (7558) + BRAAVA JET 250

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore