Jabra Tour Bluetooth Handsfree do auta, čierna

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

USB port: Áno, Výdrž batérie: 20 hod., Bezdrôtové: Áno, Typ handsfree: do auta Viac info


Cena 79,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné Handsfree Jabra Tour v čiernom dizajne je ideálnym spoločníkom v aute na cestách, keď sa potrebujete sústrediť na šoférovanie. Ovládanie je úplne jednoduché a to prostredníctvom hlasových pokynov. Prekvapí vás výkonným 3 W reproduktorom s krištáľovo čistým zvukom. Kompatibilný s Bluetooth 3.0.

Sústreďte sa na šoférovanie

Sústreďte sa na šoférovanie s rukami na volante a buďte neustále v kontakte s Jabra TOUR. Každé vaše slovo prenesie s úplnou čistotou vďaka mikrofónu s technológiou HD Voice. Vytáčať a prijímať hovory môžete dokonca aj prostredníctvom hlasového ovládania. Rozlúčte sa s príručkami. Jabra TOUR poskytuje jednoduché slovné pokyny na spárovanie s mobilným telefónom. Informuje vás o nízkej kapacite batérie a dokonca aj o mene volajúceho.

Môžete si ho vziať kamkoľvek

Bez nutnosti inštalácie, Jabra TOUR stačí pripevniť sponou k slnečnej clone vozidla a vyraziť na cestu. Pokiaľ práve netelefonujete, môžete Jabra TOUR použiť na streamovanie obľúbenej hudby, pokynov GPS, podcastov a iných multimédií. Jazdite bezpečne a vychutnajte si skvelý zvuk s Jabra TOUR. Navyše batéria vydrží až 20 hodín hovoru a v pohotovostnom režime má výdrž až 1440 hodín.

Krištáľovo čistý zvuk

Pre bezpečnosť nie je potrebné robiť ústupky v kvalite. Jabra TOUR obsahuje technológiu Noise Blackout a duálny mikrofón, čo znamená, že si môžete vychutnať jasné a zrozumiteľné hovory bez nepríjemného zvuku "reproduktora telefónu".
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Áno
Výdrž batérie 20 hod.
Bezdrôtové Áno
Typ handsfree do auta

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jabra Tour Bluetooth Handsfree do auta, čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené