Jabra Elite 25e čierne

Cena:
62,90 €

Pôvodná cena 79,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kvalitné Bluetooth slúchadlá Jabra Elite 25e v čiernom prevedení pre komfortné počúvanie hudby alebo telefonovanie. Kvalitný mikrofón, ktorý je krytý pred vetrom, zaistí vždy čistý a kvalitný zvuk. Slúchadlá sú vybavené gélovými koncovkami Eargels, ktoré dobre sedia v uchu a sú príjemné aj pri dlhodobom nosení. Kvalitné 10 mm reproduktory zaistí čistý zvuk s hlbokými basmi a ostrými výškami. Aby ste mohli slúchadlá využívať po celý deň, sú vybavené batériou, ktorý pojme dostatok energie pre až 18 hodinovú prevádzku. Slúchadlá sú vybavené špeciálným tlačidlom pre hlasové ovládanie Google Now a Siri.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 21 %
Popis produktu

Nádherný zvuk po celý deň

Jabra Elite 25e tvoria dva reproduktory s priemerom 10 mm, ktorí sa postarajú o produkciu veľmi kvalitného zvuku, ktorý si vás získa. Hlboké basy a ostré výšky vytvorí ľúbivý zvuk pre akýkoľvek štýl hudby. Aby ste mohli celý deň počúvať svoju obľúbenú hudbu, sú slúchadlá vybavené batériou, ktorá pojme dostatok energie až na 18 hodinovú prevádzku. Nabíjanie slúchadiel trvá okolo dvoch hodín.

Kvalitný mikrofón

Bluetooth slúchadlá Jabra Elite 25e sú vybavené taktiež kvalitným mikrofónom, ktorý je krytý pred vetrom a nepriaznivými vplyvmi a tak bude vytvárať veľmi čistý a kvalitný zvuk za akýchkoľvek podmienok. Telefonovať tak môžete vo vysokej kvalite aj v zhoršených podmienkach. Slúchadlá sa pýši certifikáciou IP54.

Podarená ergonómia a bonusová funkcie

Konce slúchadiel sú opatrené gélovými nástavcami EarGels, ktoré sú veľmi mäkké, skvele padnú do ucha a poskytujú komfort pri celodennom nosení. Tieto slúchadlá majú tiež nový dizajn oblúka za hlavou, ktorý tiež skvelo sadne a poskytne pohodlie pri nosení. Slúchadlá umožňujú hlasové ovládanie asistentov Google Now a Siri, ktoré aktivujete integrovaným tlačidlom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 48 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000

Batérie

Výdrž batérie: 18 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-98400000-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore