Jabra Elite 45e hnedo-čierne

Cena:
99,99 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 45e v čierno-hnedom prevedení pre kvalitné počúvanie hudby alebo komfortné telefonovanie. Kvalitné reproduktory zaistí čistý zvuk, ktorý si možno ešte upraviť pomocou digitálneho ekvalizéra. Slúchadlá sú vybavené dvojicou mikrofónov, ktoré sa starajú o tvorbu prvotriedneho zvuku bez šumov a ruchov. Pohodlné nosenie zaistí mäkké a ergonomické ušné nástavce v spolupráci s káblom, ktorý si zapamätá tvar vášho krku. Slúchadlá sú tiež odolné voči vonkajším vplyvom, čo potvrdzuje certifikácia IP54. Kapacita batérie je dostatočná pre až 8 hodinovú prevádzku.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Telefonovanie bez ruchov

Jabra Elite 45e sú vybavené dvojicou mikrofónov, ktoré zaisťujú krištáľovo čisté telefonovanie, bez okolitých ruchov a hlasov. Volaná osoba bude počuť iba váš hlas, nie vaše okolie ani ostatné hlasy. Telefonovanie s týmito slúchadlami sa tak veľmi obľúbite.

Kvalitné počúvanie hudby

Bluetooth slúchadlá Jabra Elite 45e sú vybavené kvalitnými reproduktormi, ktoré sa postarajú o veľmi krásny a čistý zvuk s hlbokými basmi a ostrými výškami. Slúchadlá vám ale dávajú voľnosť v nastavení zvuku, pretože je možné si upraviť nastavenie zvuku v digitálnom ekvalizéru v aplikácii Jabra Sound+. Slúchadlá tak môžete prispôsobiť presne vašim potrebám a štýlu vašej obľúbenej hudby.

Odolné a ergonomické prevedenie

Aby bolo aj dlhodobé nosenie slúchadiel pohodlné, sú vybavené kvalitnými a mäkkými nástavcami, ktoré sú ergonomicky tvarované a perfektne tak sadnú na vaše ucho. V balení sa nachádza rôzne veľkosti týchto nástavcov. Slúchadlá prešla tiež certifikáciou IP54, takže sa nemusíte báť ich využívať aj vonku v zlom počasí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: medená
Hmotnosť: 25,95 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000

Batérie

Výdrž batérie: 8 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-98900001-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore