Popis produktu

Aktívne potlačenie šumu ANC

Jabra Elite 65e sú vybavené štvoricou mikrofónov, ktoré sa podieľajú na aktívnom potlačenie šumu ANC. Tomuto systému tiež napomáhajú ergonomicky tvarované ušné nástavce EarGels, ktoré tiež pomôžu pri eliminácii okolitých hlukov, a navyše zjemní basy pri počúvaní muziky. Tento systém dokonale odruší všetky okolité ruchy a vy sa tak môžete sústrediť na hovor s vašim kolegom, alebo si môžete užívať nerušené počúvanie svojej obľúbenej hudby.

Výdrž batérie

Slúchadlá sú vybavené batériou, ktoré poskytne dostatok energie až na 8 hodín prevádzky sa zapnutom aktívnym potlačením šumu ANC. Ak túto funkciu vypnete, výdrž slúchadiel sa predĺži až na skvelých 13 hodín. Slúchadlá tak s vami vydrží celý pracovný deň. Dĺžka nabíjania sa pohybuje okolo dvoch hodín.

Kvalitné počúvanie hudby

Bluetooth slúchadlá Jabra Elite 65e sú vybavené kvalitnými reproduktormi, ktoré sa postarajú o veľmi krásny a čistý zvuk s hlbokými basmi a ostrými výškami. Slúchadlá vám ale dávajú voľnosť v nastavení zvuku, pretože je možné si upraviť nastavenie zvuku v digitálnom ekvalizéru v aplikácii Jabra Sound+. Slúchadlá tak môžete prispôsobiť presne vašim potrebám a štýlu vašej obľúbenej hudby.

Odolné a ergonomické prevedenie

Aby bolo aj dlhodobé nosenie slúchadiel pohodlné, sú vybavené kvalitnými a mäkkými nástavcami, ktoré sú ergonomicky tvarované a perfektne tak sadnú na vaše ucho. V balení sa nachádza rôzne veľkosti týchto nástavcov. Slúchadlá prešla tiež certifikáciou IP54, takže sa nemusíte báť ich využívať aj vonku v zlom počasí.

Podpora hlasových asistentov

Ďalšou skvelou funkciou je možnosť ovládania hlasových asistentov Google Now a Siri. To vám umožní ovládať telefón a treba prehrávač hudby pomocou vášho hlasu.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 51,4 g

Batérie

Výdrž batérie: 15 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-99020000-60

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore