Jabra Elite 65t Active čierne

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 139,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 65t Active vďaka ergonomickému prevedeniu dobre držia v uchu aj počas športovania. Disponujú pripojením Bluetooth verzie 5.0. Aby ste mohli so slúchadlami aj telefonovať ponúkajú štyri mikrofóny. Slúchadlá je možné využívať za zlého počasia, čo potvrdzuje certifikácia IP56. Jabra Elite 65T Active majú tiež integrovaný senzor pohybu, ktorý umožní sledovať vašu aktivitu a výkon. Celková výdrž sa pohybuje okolo 5 hodín. Ku slúchadlám dostanete tiež puzdro s integrovanou batériou, ktorá predĺži počúvanie o ďalších 10 hodín. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 22 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Odolné a ergonomické prevedenie určené pre športovcov

Jabra Elite 65T Active sú stvorená pre športovcov. Ich dizajn je prispôsobený tak, aby slúchadlá skvele držala v uchu aj pri športe. Aby bolo aj dlhodobé nosenie slúchadiel pohodlné, sú vybavené kvalitnými a mäkkými nástavcami, ktoré sú ergonomicky tvarované a perfektne tak sadnú na vaše ucho. V balení sa nachádza rôzne veľkosti týchto nástavcov. Slúchadlá prešla tiež certifikáciou IP56, takže sa nemusíte báť ich využívať aj vonku v zlom počasí. Slúchadlá majú tiež integrovaný senzor pohybu, takže vám slúchadlá tiež umožní sledovať váš výkon a kondíciu.

Čistý zvuk

Slúchadlá Jabra Elite 65t Active sú vybavená celkom štyrmi mikrofóny, ktoré zaistí vynikajúcu produkciu zvuku. Volaná strana počuje iba váš hlas, ostatné ruchy a hlasy budú eliminované. Slúchadlá si poradí aj s elimináciou vetra. Vďaka 6 mm reproduktorom môžu byť tiež eliminované okolité ruchy, takže vy budete počuť iba zvuk zo slúchadiel.

Praktické puzdro

Ku slúchadlám Jabra Elite 65t Active tiež dostanete praktické puzdro. Puzdro nielenže poskytne ochranu slúchadlám v čase ich nepoužívania, ale tiež im je schopné poskytnúť extra energiu, vďaka integrovanej batérii. Výdrž slúchadiel na jedno nabitie sa pohybuje okolo 5 hodín. V puzdre je uložená energia na ďalších až 10 hodín ich prevádzky.

Kvalitné počúvanie hudby

Bluetooth slúchadlá Jabra Elite 65t Active sú vybavené kvalitnými reproduktormi, ktoré sa postarajú o veľmi krásny a čistý zvuk s hlbokými basmi a ostrými výškami. Slúchadlá vám ale dávajú voľnosť v nastavení zvuku, pretože je možné si upraviť nastavenie zvuku v digitálnom ekvalizéru v aplikácii Jabra Sound+. Slúchadlá tak môžete prispôsobiť presne vašim potrebám a štýlu vašej obľúbenej hudby.

Podpora hlasových asistentov

Ďalšou skvelou funkciou je možnosť ovládania hlasových asistentov Google Now a Siri. To vám umožní ovládať telefón a treba prehrávač hudby pomocou vášho hlasu.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 12,3 g

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 15 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-99010002-60

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore