Jabra Elite 85h béžové

  • Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 41 hod.,

Farba


Cena 249,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 85h v béžovej farbe s množstvom inteligentných funkcií vás očaria svojimi skvelými vlastnosťami. Slúchadlá Jabra Elite 85h vám zaručia desiatky hodín nerušeného počúvania. Užívajte si svoje obľúbené skladby vo vysokej kvalite, vďaka frekvenčnému rozsahu 20000 Hz nech už ste kdekoľvek. Nechýba funkcia potlačenia šumu čo zaručí utlmenie okolitého ruchu pre krištáľovo čisté audio. Samozrejmosťou je aj funkcia SmartSound ktorá vám vyberie nastavenia tak aby ste mali zvuk čo najlepší podľa toho kde sa práve nachádzate. Ďalej disponujú funkciami ako ovládanie hlasom vďaka zabudovanému mikrofónu a nechýba ani aplikácia Jabra Sound+. Typ nabíjania je USB-C. Výdrž batérie je 41 hodín. Dosah slúchadiel je 10 m.

Funkcia SmartSound a ďalšie

Slúchadlá dokážu automaticky analyzovať prostredie, v ktorom sa nachádzate. Podľa vyvodených záverov potom upravujú nastavenie zvuku, ktoré si vopred určíte podľa vlastných preferencií. Vždy sa tak môžete tešiť na tú najlepšiu možnú kvalitu, nech už ste kdekoľvek. Samozrejmosťou sú aj integrované mikrofóny pre uskutočňovanie hovorov. Nechýba ani odolnosť voči vode takže si svoju obľúbenú hudbu užijete aj v zlom počasí. Okrem všetkého slúchadlá disponujú aj automatickým pozastavením hudby v prípade ak slúchadlá zložíte dole.

Inteligentné potlačenie šumu a viac

Zabudnite na nežiadúci okolitý ruch a užite si vašu obľúbenú hudbu naplno. Slúchadlá disponujú funkciou aktívneho potlačenia hluku v pozadí. Jednoducho stačí túto funkciu zapnúť a slúchadlá sa o všetko postarajú. Okrem všetkého nechýba ani podpora hlasového asistenta. Slúchadlá sú kompatibilné s Alexou, Siri aj Google Assistantom, takže si môžete meniť nastavenie aj prehrávanie podľa ľubovôle hlasom.

Dlhá výdrž batérie

Neobmedzujte sa prekážajúcimi káblami. Slúchadlá pracujú bezdrôtovo pomocou funkcie Bluetooth. Na jedno nabitie zvládnu prehrávať hudbu až 41 hodín. Okrem všetkého slúchadla Jabra už za 15 minút nabíjania získajú dostatok energie pre ďalších päť hodín počúvania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 41 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jabra Elite 85h béžové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené