Jabra Elite Active 75t sivé

  • Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 7.5 hod.,

Farba


Cena 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite Active 75t v sivej farbe disponujú vstavaným mikrofónom a funkciou HearThrough, ktorou si môžete zvoliť stupeň potlačenia okolitých ruchov. Podpora ANC po aktualizácii /aktívne potlačenie hluku/, NFC, AAC a SBC, hlasových asistentov, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov. Vysokú kvalitu zvuku pri telefonovaní zabezpečujú 4 mikrofóny. Možnosť prispôsobenia zvuku na mieru ponúka technológia MySound a aplikácia Jabra Sound+. Rekvenčný rozsah 20 - 20 000 Hz. Podpora bezdrôtového pripojenia prostredníctvom Bluetooth 5.0, dosah 10 m. Kvalitná konštrukcia odolná voči vode IP57. Dlhá výdrž až 28 hodín v kombinácii s puzdrom. Nabíjacie puzdro s USB-C v balení.

Ergonomický tvar pre aktívny životný štýl

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite Active 75t sú navrhnuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili tvaru ucha a poskytli tak čo najpohodlnejšie nosenie a slobodu aj pri vykonávaní rôznych športov a aktivít. Zároveň sú vyrobené z kvalitného materiálu a vďaka vodeodolnosti podľa stupňa IP57 sa nezľakú ani dažďa, či potu pri športovaní. 

Potlačenie okolitého hluku a aplikácia Jabra Sound+

Veľkosť reproduktorov je len 6 x 5,1 mm, no napriek tomu sa postarajú o vysokú kvalitu zvuku. 4 mikrofóny zabezpečujú vďaka najnovším algoritmom pracovania digitálneho signálu odstránenie okolitého hluku a vy si tak môžete komfortne vybaviť svoje hovory. Slúchadlá sa jednoducho spárujú so smartfónom vďaka technológii Bluetooth 5.0. Po nainštalovaní mobilnej aplikácie Jabra Sound+ budete môcť používať prispôsobiteľný ekvalizér, s ktorým si nastavíte hudbu podľa vlastných preferencií. 

Funkcia HearThrough a ANC

Funkcia HearThrough umožňuje zosilniť zvuky v okolí, resp. zvoliť mieru potlačenia okolitých zvukov. Disponujú tiež NFC, AAC a SBC. Navyše po aktualizácii aplikácie môžete využiť aj funkciu ANC - aktívne potlačenie hluku. Slúchadlá zároveň podporujú hlasových asistentov /Alexa, Siri alebo Google Assistant/. Stupeň hlasitosti môžete jednoducho ovládať /doprava sa zvuk zosilní, doľava sa hlasitosť zníži/.

Výdrž až 28 hodín

Slúchadlá sú vybavené batériou, ktorá im poskytuje možnosť používania až 7,5 h na jedno nabitie. Vďaka kompaktnému nabíjaciemu puzdru je možné túto dobu predĺžiť až na 28 hodín počúvania hudby. Puzdro má zabudované magnety, ktoré bezpečne držia slúchadlá. Nabíja sa prostredníctvom USB-C.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 7.5 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jabra Elite Active 75t sivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené