Jabra Elite Active 75t zelené

Cena:
199,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite Active 75t v zelenej farbe disponujú vstavaným mikrofónom a funkciou HearThrough, ktorou si môžete zvoliť stupeň potlačenia okolitých ruchov. Podpora ANC po aktualizácii /aktívne potlačenie hluku/, NFC, AAC a SBC, hlasových asistentov, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov. Vysokú kvalitu zvuku pri telefonovaní zabezpečujú 4 mikrofóny. Možnosť prispôsobenia zvuku na mieru ponúka technológia MySound a aplikácia Jabra Sound+. Rekvenčný rozsah 20 - 20 000 Hz. Podpora bezdrôtového pripojenia prostredníctvom Bluetooth 5.0, dosah 10 m. Kvalitná konštrukcia odolná voči vode IP57. Dlhá výdrž až 28 hodín v kombinácii s puzdrom. Nabíjacie puzdro s USB-C v balení.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Ergonomický tvar pre aktívny životný štýl

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite Active 75t sú navrhnuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili tvaru ucha a poskytli tak čo najpohodlnejšie nosenie a slobodu aj pri vykonávaní rôznych športov a aktivít. Zároveň sú vyrobené z kvalitného materiálu a vďaka vodeodolnosti podľa stupňa IP57 sa nezľakú ani dažďa, či potu pri športovaní. 

Potlačenie okolitého hluku a aplikácia Jabra Sound+

Veľkosť reproduktorov je len 6 x 5,1 mm, no napriek tomu sa postarajú o vysokú kvalitu zvuku. 4 mikrofóny zabezpečujú vďaka najnovším algoritmom pracovania digitálneho signálu odstránenie okolitého hluku a vy si tak môžete komfortne vybaviť svoje hovory. Slúchadlá sa jednoducho spárujú so smartfónom vďaka technológii Bluetooth 5.0. Po nainštalovaní mobilnej aplikácie Jabra Sound+ budete môcť používať prispôsobiteľný ekvalizér, s ktorým si nastavíte hudbu podľa vlastných preferencií. 

Funkcia HearThrough a ANC

Funkcia HearThrough umožňuje zosilniť zvuky v okolí, resp. zvoliť mieru potlačenia okolitých zvukov. Disponujú tiež NFC, AAC a SBC. Navyše po aktualizácii aplikácie môžete využiť aj funkciu ANC - aktívne potlačenie hluku. Slúchadlá zároveň podporujú hlasových asistentov /Alexa, Siri alebo Google Assistant/. Stupeň hlasitosti môžete jednoducho ovládať /doprava sa zvuk zosilní, doľava sa hlasitosť zníži/.

Výdrž až 28 hodín

Slúchadlá sú vybavené batériou, ktorá im poskytuje možnosť používania až 7,5 h na jedno nabitie. Vďaka kompaktnému nabíjaciemu puzdru je možné túto dobu predĺžiť až na 28 hodín počúvania hudby. Puzdro má zabudované magnety, ktoré bezpečne držia slúchadlá. Nabíja sa prostredníctvom USB-C.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
iNFC: Nie
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jabra
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 46 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 28 hod.

Ostatné

Kód produktu: 100-99091002-60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore