Jabra Evolve 75e čierne

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón: Áno, Výdrž batérie: 14 h, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Dosah: 10 m, Odnímateľný kábel: Nie, Aktívne tlmenie hluku: Áno, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, NFC: Nie. Viac info


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 29,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Jabra Evolve 75e v sebe skrývajú množstvo inovatívnych funkcií, ktoré s určitosťou zaujmú každého, kto potrebuje skĺbiť dokopy prácu aj zábavu. Pýšia sa technológiou troch mikrofónov pre jednoduché a jedinečné vybavovanie dôležitých telefonátov, vstavaným indikátorom hovoru a sú certifikované pre Skype for Business. Ponúkajú funkciu aktívneho potlačenia šumu ANC, čím sa dokonale filtruje okolitý hluk. Integrovaná batéria zabezpečí na jedno nabitie až 14 hodín fungovania. Disponujú rôznymi možnosťami prispôsobenia vďaka sade gélových nástavcov do uší a ramienkam EarWings. Na ovládanie slúži päť tlačidiel a vibračný oblúk poslúži na tiché upozornenia.

Jabra Evolve 75e

Bezdrôtové slúchadlá navrhnuté ako prvé profesionálne slúchadlá do uší certifikované pre UC.

  • Bezdrôtové slúchadlá do uší certifikované pre Skype

  • Funkcia aktívneho potlačenia šumu ANC a vstavaný indikátor hovoru

  • Úplne nabité za 2 hodiny a výdrž batérie až 14 hodín

Profesionálny zvuk – tak, ako ho chcete nosiť

Technológia troch mikrofónov vytvára jedinečný priestor k vybavovaniu hovorov, pretože odfiltruje okolitý hluk. Bezdrôtové slúchadlá do uší s nosením okolo krku, ktoré sú certifikované pre Skype for Business.

Hovory i hudba tak dlho, ako budete potrebovať

Slúchadlá Jabra Evolve 75e vám poskytnú celodennú výdrž. Na plnú kapacitu sa totiž nabijú iba za dve hodiny a prvotriedna batéria vydrží až 14 hodín. 

Výkonnosť pri práci

Vďaka týmto slúchadlám sa sústredíte bez ohľadu na okolitý hluk. Funkcia aktívneho potlačenia šumu umožňuje lepšie sústredenie a vstavaný indikátor hovoru vašim kolegom signalizuje, že nie ste práve k dispozícii.  

Inteligentné ovládanie pre prácu aj zábavu

Päť tlačidiel rýchleho ovládania hovorov a hudby vrátane inteligentného tlačidla pre rýchly prístup k funkciám Siri a Google Now a vibračného oblúka za hlavu k tichému upozorneniu.

Široká možnosť prispôsobenia

Osobitý dizajn, dokonalý zážitok. Rozsiahle možnosti prispôsobenia prostredníctvom sady gélových nástavcov do uší a ramienok EarWings dodávajú pohodlie po celý deň.

  • Hovory – technológia troch mikrofónov poskytuje krištáľovo čisté hovory a vytvárajú jedinečný priestor k vybavovaniu hovorov, pretože dokonale filtruje okolitý hluk. 

  • Počúvanie – rozsiahle možnosti prispôsobenia prostredníctvom gélových nástavcov do uší a ramienok EarWings dodávajú pohodlie po celý deň a umožňujú vám si nosenie upraviť podľa vlastných potrieb.

  • Nosenie – štýl nosenia okolo krku umožňuje pohodlné používanie náhlavnej súpravy po celý deň.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia za krk
Výdrž batérie 14 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jabra Evolve 75e čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené